KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 27. března do 2. dubna 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Matěj Smrž je odhodlán bojovat

Foto: MS Racing
Matěj Smrž je odhodlán bojovat
28.02.2009
 

Jezdec česko-maďarského týmu MS Factory Racing je připraven porvat se ve svém premiérovém závodě světového šampionátu supersportů.

Matěj Smrž zajel v dnešní kvalifikaci čas 1:36,350, což je oproti včerejšímu dni zlepšení o bezmála sekundu. Jihočeský jezdec si tak vyjel právo startu z páté řady, kam ho postaví jeho dvacátý čas.

„Do dnešního druhého volného tréninku jsme museli změnit kvůli špatnému chováni zadní pneumatiky zadní pružinu a to mělo negativní vliv na předek. Ráno jsem tedy nezajel nic zázračného, také kvůli silnějšímu větru a tedy pomalejší motorce. Tento problém měli samozřejmě všichni jezdci. Do odpoledni kvalifikace jsme udělali další změny, se kterými jsem zajel své nejrychlejší kolo doposavad. Rozhodne nemůžu říct, že bych byl spokojeny, ale od příjezdu na druhou stranu zeměkoule jsme udělali hodně práce, a to je pro mě v tuto chvíli důležité. Nyní není úplně jednoduché s motorkou pracovat, naše možnosti jsou hodně omezené, proto do závodu pouze trochu poladime pérování. Samozřejmě nevím jestli budu desatej nebo dvacatej, udělám ale maximum abychom jeli domu s dobrým pocitem.“


Další články sekce