KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 5. prosince do 11. prosince 2022.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Max Biaggi relaxoval na Maledivách

Foto: www.max-biaggi.com
Max Biaggi relaxoval na Maledivách
14.03.2008
 

Ital Max Biaggi po svém pádu na australském okruhu Phillip Island odpočívá uprostřed překrásné scenérie maledivského souostroví.

Pád ve druhém závodě superbiků na okruhu Phillip Island znamenal pro Maxe Biaggiho zlomeninu zápěstí, což ho vyřadilo z účasti na právě probíhajících testech FG Sport ve Valencii. Ital se nejprve nechal odborně ošetřit a poté odcestoval na ostrovy Maledivy, kde v těchto dnech končí svou krátkou dovolenou. Sádru, která Biaggimu zpevňuje jeho zraněnou ruku, mu lékaři sundají za necelé dva týdny, jen týden poté se již jezdec týmu Sterilgarda Go Eleven posadí do sedla své Ducati a absolvuje další závod WSBK, který se pojede na španělském okruhu Valencia.

 

„Nejprve bych chtěl poděkovat všem fanouškům, kteří mi poslali podporu prostřednictvím mých internetových stránek,“ říká Max Biaggi právě na svém webu. „Nyní jsem na Maledivách, kde končím krátkou dovolenou. Prostředí je to krásné a navíc mi doktoři řekli, že mi mírné klima pomůže rychle zahojit modřiny z Phillip Islandu, kterých mám po těle mnoho. Jak jistě víte, nemohl jsem testovat ve Valencii, ale určitě tam chci být 6. dubna. Do 15 dnů by mi měli sundat sádru, ale já doufám, že mi to sundají ještě dříve. Jsem v rukách mého trenéra Marina Langhiho, který má těžký úkol, abych byl včas připravený na návrat k závodům.“

 

 

Další články sekce