KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 6. února do 12. února 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Max Neukirchner, jeho operace a vítězná prémie

Text: Jiří Mikšík, Foto: Alstare Suzuki
Max Neukirchner, jeho operace a vítězná prémie
09.04.2008
 

Včera byl v chemnické nemocnici úspěšně operován německý pilot superbiků Max Neukirchner, nevinná víkendová obět přemotivovaného Carlose Checy.

Max Neukirchner (25), momentálně nejrychlejší německý motocyklový závodník, byl včera úspěšně operován v Chemnitzi, dříve Karl-Marx Stadt. Jeho levá zlomená klíční kost byla fixována několika šrouby a destičkou.

Tovární jezdec stáje Alstare Suzuki opustí ještě tento týden nemocnici a jeho comeback při příštím závodě v Assenu / NL dne 27. dubna je víc než pravděpodobný.

Belgický šéf týmu, Francis Batta, byl tak nadšen výkonem německého pilota, že mu vyplatil vítěznou prémii, ačkoliv Max bohužel ze známých důvodů neviděl cílovou šachovnici.

A ještě jednu prémii získal tento německý mladík. Jeho manažér, a bývalý ex-pilot superbiků Mario Rubatto, se po získání Superpole Maxe Neukirchnera oholil (ostříhal) dohola, neboť prohrál s Maxem před třemi týdny uzavřenou sázku, během oficielních testů, kdy Max Neukirchner řekl, že zde získá vítězství v Superpole a do závodu samotného odstartuje z Pole position.


Další články sekce