KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 14. září do 20. září 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

MČR Cross Country Jinín

Zdroj: casomeric.com, foto: Petr Štola
MČR Cross Country  Jinín
14.07.2009
 

V Jiníně pokračoval republikový šampionát v cross country, nejvíce ze dvou samostatných závodů vytěžil Michal Rudolf, který tak vévodí průběžnému pořadí letošního mistrovství, kde má v celkové klasifikaci o 15 bodů více, jak jeho týmový kolega Robert Šíp.

Absolutní klasifikace – sobota
  1.- Michal Rudolf (Husaberg) 2:05:01,037
  2.- Luboš Klimeš (Sherco) -1 kolo
  3.- Robert Šíp (Gas Gas) -1 kolo
  4.- Milan Kubík (KTM) -1 kolo
  5.- Jan Uher (Yamaha) -1 kolo
  6.- Petr Hušek (Sherco) -1 kolo
  7.- Rostislav Ondračka (KTM) -1 kolo
  8.- Jakub Šefr (Husaberg) -1 kolo
  9.- Zdeněk Šourek (TM) -1 kolo
10.- Lukáš Kučera (KTM) +1 kolo

Absolutní klasifikace – neděle
  1.- Milan Engel (KTM) 2:00,26,620
  2.- Michal Rudolf (Husaberg) +41,850
  3.- Luboš Klimeš (Sherco) +3:20,140
  4.- Jakub Šefr (Husaberg) +3:52,650
  5.- Lukáš Kroupa (KTM) +4:21,350
  6.- Milan Kubík (KTM) +4:37,000
  7.- Jan Unger (Yamaha) +5:23,080
  8.- Marek Borák (Husqvarna) -1 kolo
  9.- Lukáš Hádek (KTM) -1 kolo
10.- Robert Šíp (Gas Gas) -1 kolo

Absolutní klasifikace – 2009 celkově
  1.- Michal Rudolf (Husaberg) 199 bodů
  2.- Robert Šíp (Gas Gas) 184
  3.- Milan Engel (KTM) 158
  4.- Karel Scheder (Husaberg) 145
  5.- Jan Unger (Yamaha) 136
  6.- Luboš Klimeš (Sherco) 133
  7.- Lukáš Kroupa (KTM) 122
  8.- Zdeněk Šourek (TM) 110
  9.- Rostislav Ondračka (KTM) 86
10.- Dominik Hrabský (TM) 82

Kategorie E1 – sobota
  1.- Luboš Klimeš (Sherco) 2:00:02,190
  2.- Jan Unger (Yamaha) +2:01,310
  3.- Matěj Macháček (KTM) -1 kolo
  4.- Petr Jíra (KTM) -2 kola
  5.- Jan Zeman (KTM) -2 kola

Kategorie E1 – neděle
  1.- Milan Engel (KTM) 2:00,26,620
  2.- Luboš Klimeš (Sherco) +3:20,140
  3.- Jan Unger (Yamaha) +5:23,080
  4.- Matěj Macháček (KTM) -1 kolo
  5.- Jan Unger (Yamaha) -2 kola

Kategorie E1 – 2009 celkově
  1.- Luboš Klimeš (Sherco) 204 bodů
  2.- Jan Unger (Yamaha) 204
  3.- Milan Engel (KTM) 185
  4.- Matěj Macháček (KTM) 143
  5.- Petr Jíra (KTM) 128

Kategorie E2 – sobota
  1.- Michal Rudolf (Husaberg) 2:05:01,037
  2.- Jakub Šefr (Husaberg) -1 kolo
  3.- Lukáš Hádek (KTM) -1 kolo
  4.- Patrik Liška (Husaberg) -2 kola
  5.- Petr Tvrdík (KTM) -2 kola

Kategorie E2 – neděle
  1.- Michal Rudolf (Husaberg) 2:01:08,470
  2.- Jakub Šefr (Husaberg) +3:10,800
  3.- Lukáš Hádek (KTM) -1 kolo
  4.- Tomáš Louthan ml. (KTM) -1 kolo
  5.- Petr Tvrdík (KTM) -1 kolo

Kategorie E2 – 2009 celkově
  1.- Michal Rudolf (Husaberg) 235 bodů
  2.- Jakub Šefr (Husaberg) 168
  3.- Petr Tvrdík (KTM) 165
  4.- Karel Scheder (Husaberg) 163
  5.- Lukáš Hádek (KTM) 156

Kategorie E3 – sobota
  1.- Robert Šíp (Gas Gas) 2:01:07,020
  2.- Milan Kubík (KTM) +41,920
  3.- Petr Hušek (Sherco) +1:20,580
  4.- Rostislav Ondračka (KTM) +2:11,347
  5.- Zdeněk Šourek (TM) +4:04,606

Kategorie E3 – neděle
  1.- Lukáš Kroupa (KTM) 2:04:47,970
  2.- Milan Kubík (KTM) +15,650
  3.- Marek Borák (Husqvarna) -1 kolo
  4.- Robert Šíp (Gas Gas) -1 kolo
  5.- Svatoslav Bouček (Gas Gas) -1 kolo

Kategorie E3 – 2009 celkově
  1.- Robert Šíp (Gas Gas) 240 bodů
  2.- Lukáš Kroupa (KTM) 181
  3.- Zdeněk Šourek (TM) 178
  4.- Rostislav Ondračka (KTM) 160
  5.- Petr Hušek (Sherco) 135

Kategorie EJ – sobota
  1.- Petr Hušek (Sherco) 2:02:27,600
  2.- Rostislav Ondračka (KTM) +50,767
  3.- Jakub Šefr (Husaberg) +2:22,261
  4.- Lukáš Hádek (KTM) +3:35,495
  5.- Patrik Liška (Husaberg) -1 kolo

Kategorie EJ – neděle
  1.- Milan Engel (KTM) 2:00,26,620
  2.- Jakub Šefr (Husaberg) +3:52,650
  3.- Marek Borák (Husqvarna) -1 kolo
  4.- Lukáš Hádek (KTM) -1 kolo
  5.- Matěj Macháček (KTM) -1 kolo

Kategorie EJ – 2009 celkově
  1.- Milan Engel (KTM) 178 bodů
  2.- Rostislav Ondračka (KTM) 172
  3.- Jakub Šefr (Husaberg) 156
  4.- Petr Tvrdík (KTM) 152
  5.- Lukáš Hádek (KTM) 149


Další články sekce