KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 26. července do 1. srpna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

MČR motokrosových družstev

Ilustrační foto: Jiří Zaňát
MČR motokrosových družstev
29.09.2009
 

Na trati v západočeském Lokti proběhlo letošní české mistrovství v motokrosu družstev. O titul se popralo celkem 16 týmů.

1. rozjížďka: MX2 + MX3-Open
  1.- Pierre Renet (FRA-Suzuki) 19 kol / 35:28,550
  2.- Jiří Čepelák (CZE-Yamaha) +8,107
  3.- Michal Kadleček (CZE-TM) +14,995
  4.- Petr Smitka (CZE-KTM) +15,942
  5.- Petr Bartoš (CZE-Honda) +21,964
  6.- Tomáš Bučenec (SVK-KTM) +34,781
  7.- Martin Kohút (SVK-KTM) +53,663
  8.- David Čadek (CZE-KTM) +57,884
  9.- Lukáš Houdek (CZE-Yamaha) +1:00,559
10.- Florent Richier (FRA-Kawasaki) +1:10,652

2. rozjížďka: MX2 + MX1
  1.- Filip Neugebauer (CZE-Kawasaki) 18 kol / 33:51,792
  2.- Aigar Leok (EST-TM) +8,471
  3.- Jan Zaremba (CZE-KTM) +9,709
  4.- František Smola (CZE-Suzuki) +13,354
  5.- Daniel Siegl (GER-Suzuki) +16,196
  6.- Martin Žerava (CZE-Honda) +18,593
  7.- Petr Smitka (CZE-KTM) +20,300
  8.- Martin Kohút (SVK-KTM) +21,117
  9.- Martin Michek (CZE-TM) +24,351
10.- Vitaliy Tonkov (RUS-Yamaha) +50,821

3. rozjížďka: MX1 + MX3-Open
  1.- Pierre Renet (FRA-Suzuki) 18 kol / 34:11,357
  2.- Jan Zaremba (CZE-KTM) +6,726
  3.- Filip Neugebauer (CZE-Kawasaki) +7,270
  4.- Jiří Čepelák (CZE-Yamaha) +19,744
  5.- Martin Žerava (CZE-Honda) +28,279
  6.- Aigar Leok (EST-TM) +37,310
  7.- Tomáš Bučenec (SVK-KTM) +39,793
  8.- Christian Brockel (GER-Yamaha) +43,804
  9.- Daniel Siegl (GER-Suzuki) +47,907
10.- Michal Kadleček (CZE-TM) +48,850

Konečné pořadí MČR družstev 2009
  1.- Osička MX Team I. – 20 bodů
(Richier, Neugebauer, Čepelák)
  2.- LR Cosmetic Ados KTM Team – 25 bodů
(Kohút, Zaremba, Bučenec)
  3.- Osička MX Team II. – 29 bodů
(Špaček, Siegl, Renet)
  4.- M.C.F.cz TM Racing – 30 bodů
(Michek, Leok, Kadleček)
  5.- Team Hulho I. – 44 bodů
(Smitka, Brockel, Mock)
  6.- MX-Shop Racing Team – 56 bodů
(Sukup, Smola, Kejmar)
  7.- Ufo Racing Team – 60 bodů
(Kochaníček, Žerava, Houdek)
  8.- Orion Litomyšl Gold Fren Team – 62 bodů
(Romančík, Tonkov, Bartoš)
  9.- Yety Motosport – 92 bodů
(Drásta, Mitvalský, Játi)
10.- Mňuk Motokros Team Vysoké Mýto – 96 bodů
(R. Mňuk, Votroubek, J. Mňuk)

Women´s Inter Motocross
  1.- Stephanie Laier (GER-KTM) 25+25 / 50 bodů
  2.- Jenny Seidenberg (GER-KTM) 22+22 / 44
  3.- Lucie Simonová (CZE-Yamaha) 20+20 / 40
  4.- Barbara Laňková (CZE-Kawasaki) 18+18 / 36
  5.- Shirley Verkade (NED-KTM) 16+16 / 32
  6.- Selina Schittenhelm (GER-Honda) 15+15 / 30
  7.- Laura Bösl (GER-Kawasaki) 14+13 / 27
  8.- Kristýna Fürbacherová (CZE-Yamaha) 13+11 / 24
  9.- Marika Mlýnková (CZE-Honda) 11+12 / 23
10.- Seliba Gayerhofen (AUT-KTM) 8+14 / 22


Další články sekce