KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 30. ledna do 5. února 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

MČR na Hungaroringu v televizi

Text a foto: Petr Štola
MČR na Hungaroringu v televizi
29.04.2009
 

První závod MČR na Hungaroringu bude k vidění v neděli v televizi.

Krátkou reportáž z úvodního podniku Mezinárodního Mistrovství ČR, které o uplynulém víkendu odstartovalo na maďarském okruhu Hungaroring, uvidí fanoušci silničních závodů motocyklů v neděli na TV Nova. Ta reportáž odvysílá ve svém studiu MotoGP, které začíná v neděli ve 13:30 hodin na hlavním programu této komerční stanice, tedy na televizní stanici Nova.

Miloš Čihák, Václav Svoboda a Joska Kubíček pracovali včera ve střižně TV Nova dlouho do noci, ale dle jejich slov se reportáž povedla. Délkově sice není zrovna dle našeho gusta, ale jistě v ní uvidíme mnoho skvělých záběrů na elitu naší domácí série. Kdo tedy chce vidět Michala Fillu uchem přilepeného na asfaltu, Miloše Čiháka a jeho nekompromisní jezdecký styl, či Vaška Bittmana v boji o vítězství s Tomášem Holubcem a Igorem Kalábem, ale i borce z ostatních tříd, nesmí si nechat ujít studio MotoGP v neděli od 13:30. Než přijde kritika na délku reportáže, uvědomme si, že nebýt výše zmíněných lidí, kteří motocykly žijí již mnoho let, neviděli bychom z českého mistráku ani sekundu.

Závěrem mi jen dovolte upozornění, že takovéto reportáže by měly být vyrobené a odvysílané z každého závodu letošního MEZ MČR.


Další články sekce