KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 22. února do 28. února 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

MČR v trialu Jinín

Ilustrační foto: Petr Štola
MČR v trialu  Jinín
15.09.2009
 

Martin Křoustek jednoznačně vyhrál i poslední dvě soutěže republikového šampionátu šlapačkářů a pokračuje ve své nadvládě na domácích tratích, kde ho v celkové klasifikaci outdooru nedokázal od roku 2003 nikdo porazit.

MČR v trialu – Jinín
Kategorie A – sobota
1.- Martin Křoustek (Beta) 14 tr. bodů
2.- Jiří Svoboda (Beta) 46
3.- Jiří Fikejz (Sherco) 140

Kategorie A – neděle
1.- Martin Křoustek (Beta) 5 tr. bodů
2.- Jiří Svoboda (Beta) 45
3.- Jiří Fikejz (Sherco) 72

Kategorie A – konečné pořadí 2009
1.- Martin Křoustek (Beta) 216 bodů
2.- Jiří Svoboda (Beta) 216
3.- Jiří Fikejz (Sherco) 163
4.- Lukáš Petráček (Montesa) 136
5.- Roman Schmid (Gas Gas) 122

Kategorie C – sobota
1.- Jiří Šmídl (Montesa) 13 tr. bodů
2.- Eduard Chalupa (Montesa) 14
3.- Radim Petrů (Gas Gas) 22

Kategorie C – neděle
1.- Daniel Haase (Scorpa) 14 tr. bodů
2.- Jiří Šmídl (Montesa) 19
3.- Petr Roštějnský (Sherco) 23

Kategorie C – konečné pořadí 2009
1.- Jiří Šmídl (Montesa) 195 bodů
2.- Radim Petrů (Gas Gas) 178
3.- Jiří Kněžourek (Montesa) 154

Kategorie V – sobota
1.- Radovan Šimeček (Gas Gas) 5 tr. bodů
2.- Jan Rudolf st. (Gas Gas) 6
3.- Pavel Mácha (Montesa) 11

Kategorie V – neděle
1.- Jan Rudolf st. (Gas Gas) 4 tr. bodů
2.- Radovan Šimeček (Gas Gas) 7
3.- Luboš Novák (Montesa) 15

Kategorie V – konečné pořadí 2009
1.- Jan Rudolf st. (Gas Gas) 175 bodů
2.- Radovan Šimeček (Gas Gas) 162
3.- Josef Šůra (Montesa) 135

Kategorie H – sobota
1.- Eduard Drábek (Gas Gas) 16 tr. bodů
2.- Karel Veyr (Beta) 38
3.- Jan Horník (Gas Gas) 45

Kategorie H – neděle
1.- Jiří Olmr (montesa) 34 tr. bodů
2.- Jan Horník (Gas Gas) 44
3.- Lukáš Krakeš (Gas Gas) 51

Kategorie H – konečné pořadí 2009
1.- Karel Veyr (Beta) 206 bodů
2.- Petr Mazanec (Gas Gas) 111
3.- Stanislav Dušek (Gas Gas) 108

Kategorie Ž – sobota
1.- Dalibor Šulc ml. (Beta) 31 tr. bodů
2.- Radek Stehno ml. (Beta) 50
3.- Jakub Budín (Beta) 66

Kategorie Ž – neděle
1.- Dalibor Šulc ml. (Beta) 12 tr. bodů
2.- Petr Mazanec (Gas Gas) 15
3.- Radek Stehno ml. (Beta) 47

Kategorie Ž – konečné pořadí 2009
1.- Dalibor Šulc ml. (Beta) 196 bodů
2.- Petr Mazanec (Gas Gas) 158
3.- Radek Stehno ml. (Beta) 133


Další články sekce