KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 27. března do 2. dubna 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Memoriál Jaroslava Huleše klepe na dveře

Tisková zpráva Automotodromu Brno
Memoriál Jaroslava Huleše klepe na dveře
18.05.2009
 

Jako každoročně se i letos pojedou na Masarykově okruhu závody v duchu vzpomínky na úspěšného českého motocyklového jezdce, nazvané Memoriál Jaroslava Huleše, od jehož smrti letos uplyne 5 let.

Příznivci silničních motocyklů tak budou moci sledovat ve dnech od 21. do 24.května další souboje o body do tabulky Mistrovství České republiky silničních motocyklů a středoevropského šampionátu silničních motocyklů Alpe Adria Championship.

 
Diváci rychlostních klání se mohou těšit na přední jezdce z deseti zemí Evropy, kteří porovnají své síly ve třídách 125 ccm GP, 125 ccm Sport, Superstock 600, Superstock 1000, Supersport a Superbike. Program závodu začíná už ve čtvrtek, kdy jsou na pořadu dne testovací jízdy, stejně jako v pátek, kdy se navíc od 14:55 hod. jede Přebor ČR ve skupinách Volná 250ccm – 600ccm a Volná nad 600ccm. Sobota nabídne kvalifikaci všech tříd Alpe Adria Cupu společně s Mistrovstvím ČR a motocyklový víkend vyvrcholí nedělními závody, které startují po odjetí zahřívacích jízd v 11:50 hod.

Víkend tak bude pro fandy motocyklového sportu určitě skvělou podívanou. Jistě velmi příjemnou zprávou je, že vstup na tribuny Automotodromu Brno a do okolí Paddocku je opět bezplatný, pokud divák zatouží sledovat „cvrkot“ přímo v Paddocku, je pro něj připravena speciální vstupenka v hodnotě 100,- Kč. Divácky atraktivní bude jistě také sledování dění na okruhu ze dvou obřích obrazovek, umístěných naproti tribuně T3. Návštěvníci si již také budou moci zakoupit vstupenky na MS Superbiků (24.–26.7.) a Cardion AB Grand Prix České republiky, na které se můžeme těšit 14.-16.srpna.


Další články sekce