KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 20. března do 26. března 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Michael Schumacher havaroval v Cartageně

Foto: Jalopnik.com
Michael Schumacher havaroval v Cartageně
11.02.2009
 

AKTUALIZOVÁNO Sedminásobný Mistr světa Formule 1 a nyní aktivní motocyklový závodník, havaroval při testech v Cartageně.

Na okruhu Cartagena se Michael Schumacher připravuje společně se svým týmem Holzhauer Racing, se kterým zasáhne do své druhé závodní sezony v německém šampionátu IDM. Dnes však Schumacher, testující stroj Honda CBR 1000RR, havaroval tak nešťastně, že musel být následně převezen do nemocnice na podrobné vyšetření. Jak sám postižený jezdec říká na svých internetových stránkách, nestalo se mu však nic vážného.

„Dnes jsem měl havárii při testech v Cartageně,“ říká Michael na svém webu. „Aby bylo vše v pořádku, odjel jsem raději na kontrolu do nemocnice. Kontrola nepotvrdila žádné zranění.“Okolo této havárie se dnes vyrojilo mnoho spekulací, včetně té, že Schumacher byl do nemocnice transportován v bezvědomí. To ale není pravda a jeho tisková mluvčí Sabine Kehrn dementovala všechny domněnky španělských médií, tedy o bezvědomí, zlomené paži atd.

Sám "Schumi" pak okomentoval později celou událost následovně:: "Není mi vůbec nic a odletěl jsem domů. A co se týká pádu, tak jsem na konci cílové rovinky trefil nerovnost na trati a to přesně v okamžiku, když jsem začal brzdit před první zatáčkou a kvůli tomu jsem prostě spadl".

 

Další články sekce