KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 1. srpna do 31. srpna 2022.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Michal Salač na úvod Evropy s pádem

Foto: Fiat Yamaha
Michal Salač na úvod Evropy s pádem
28.07.2009
 

Přestože svůj první závod evropského šampionátu třídy Superstock 600 Michal Salač nedokončil, zcela určitě zanechal v Brně mladý jezdec sympatický dojem.

Michal Salač odstartoval o víkendu v Brně další část své kariéry. Poprvé v životě totiž nastoupil do odstře sledované superbikové juniorky – Mistrovství Evropy Superstock 600. Po velmi zdařilé kvalifikaci, ve které skončil na 10. místě, se mu ovšem nepovedl závod, kdy po kontaktu s jiným jezdcem havaroval již v úvodním kole. I přes tento pád byl nový jezdec MS Racing týmu se svým vystoupením spokojen.

Michal Salač:
„Tenhle víkend bych hodnotil celkem pozitivně, i když jsem ho ukončil pádem. Kvalifikace i tréninky probíhaly celkem bez problémů. Byl jsem spokojený s nastavením motorky, pan Zemen mi hodně pomohl ve všem, co se týče pérování a veškerého nastavení a poradenství, stopy a ostatních věci. Závod pak pro mě ovšem skončil hned v prvním kole. Ve Schwantzovce jsem šel pod Chmielewskeho a on mi to zavřel na přední kolo. Šel jsem k zemi. Takže se závodem rozhodně spokojený nejsem. Pokračování bude na Nurburgringu, kde se budeme snažit dokončit to, co jsme zde začali a získat lepší výsledek.“


Další články sekce