KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 6. února do 12. února 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Mikšovský nepojede v týmu Martina Kuzmy

Text: Petr Štola; foto: archív T. Mikšovského
Mikšovský nepojede v týmu Martina Kuzmy
24.03.2008
 

Motocyklový závodník Tomáš Mikšovský se nedohodl na podmínkách smlouvy se slovenským týmem Maco Moto Racing a pro rok 2008 si hledá jiné angažmá.

Přestože oficiální startovní listina závodu 24 hodin Le Mans uvádí u týmu Maco Moto Racing jméno českého závodníka Tomáše Mikšovského, skutečnost je taková, že se tento mladý nymburský jezdec v letošní sezóně s Yamahou YZF R1 slovenského týmu nepředstaví. Již při motocyklové výstavě v Bratislavě jsme zaregistrovali první indicie, o této skutečnosti a tak jsme se spojili přímo se samotným jezdec, aby nám k tomu řekl pár vět.

 

„Je to pravda, s Martinem Kuzmou jsme se nedohodli na vzájemné spolupráci pro letošní sezónu,“ slyším hlas Tomáše Mikšovského v mém mobilním telefonu. „Ovšem neznamená to, že se v letošním roce budu na závody pouze dívat v televizi. Momentálně jednáme s několika týmy různých šampionátu. Již nejbližší dny nám mají dát jasnou odpověď jak dál v letošní sezóně. Každopádně jsem v plném tréninku, například zrovna teď jsem se vrátil z kola. Díky panu Měšťanovi z MMB s.r.o. mám možnost jezdit na motokrosové motorce a to si opravdu užívám. Každý týden najezdím hodně kilometrů a stále více začínám uvažovat o tom, že bych si to dal na zkoušku v nějakém závodě. Ovšem hlavní je pro mě nyní dokončit jednání ohledně sezóny 2008 a nadále se plně věnovat fyzické přípravě, která je pro tento sport tak důležitá.“

 

 

Další články sekce