KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 22. května do 28. května 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Mikulášské závody ADT, Cross country motorek a čtyřkolek

Text: Robert Požárek
Mikulášské závody ADT, Cross country motorek a čtyřkolek
05.11.2008
 

Poslední závod motorek a čtyřkolek letošní sezóny. Nejen že si zazávodíme, ale také společně posedíme na hotelu ***Atawa, kde bude připraven raut, DJ a živá hudba.

Kdy: 6. prosince 2008
Kde: pískovna u Strakonic – závody
          Hotel *** Atawa, Rabí 9 – ubytování za výhodnou cenu, večerní posezení, raut a živá hudba v ceně startovného

Závody
Připravena bude přírodní trať v pískovně u Strakonic. Pískovna se nachází za Strakonicema, směr Pracejovice, Drachkov. Příjezd na trať bude vyznačen.

Vypsané jsou kategorie Profi a Hobby pro motorky i čtyřkolky. Volbu, v jaké kategorii chcete startovat, ponecháváme na Vašem zvážení. Závody pro jednotlivé kategorie budou odlišeny náročností tratě a délkou závodu.

Harmonogram závodu
Závody čtyřkolek
8:00 – 9:00 – registrace ATV
9:30 – 10:15 – závod ATV kategorie Hobby – 45 min
10:30 – 11:30 závod ATV kategorie Profi – 60 min

Závody motorek
10:00 – 11:30 – registrace MOTO
12:30 – 13:15 – závod MOTO kategorie Hobby – 45 min
13:30 – 14:30 – závod MOTO kategorie Profi – 60 min

15:00 – 15:30 – vyhlášení výsledků závodů
18:00 – dokud nepadnem – posezení na hotelu ***Atawa

Startovné a vstupné na večerní program:
500 Kč – v ceně startovného je večerní raut. Váš doprovod si může zakoupit vstupenku na večerní raut samostatně, cena je 150 Kč. Startovné i vstupné bude k zakoupení během registrace.

Vstupné na závody
ZDARMA

Přihlášky do závodů
Formulář k přihlášení do závodu najdete na http://www.atvamoto.cz/adt/akce. Závodníci na motorkách si budou moci zvolit ve formuláři startovní číslo, pod kterým budou závodit. Tato čísla musí být viditelně umístěna na bocích a přední masce motorky.

Jezdcům na čtyřkolkách bude přiřazena závodní vesta se startovním číslem pořadatelskou firmou. Čísla na čtyřkolkách nemusejí být vyznačena.

Za jezdce mladší 18-ti let musí podepsat „Prohlášení závodníka“ zákonný zástupce.

Registrace na místě pouze v nejnutnějších případech a pouze tehdy, pokud budeme mít kapacity se Vám věnovat. Je to možné, ale riskujete, že se na start nepostavíte.

Uzávěrka přihlášek je ve čtvrtek 4. prosince.

Podmínky startu
ADT Horažďovice, organizační složka společnosti Outdoor&Training s.r.o., ani její zaměstnanci, zástupci, či dodavatelé nenesou odpovědnost za žádné škody, stížnosti, soudní řízení a pohledávky v souvislosti se ztrátou, poškozením, ublížením na zdraví  a smrtí, které způsobím svou vlastní nedbalostí nebo úmyslným jednáním při řízení vozidla a v souvislosti s tím. Závodník přijímá na sebe odpovědnost za jakýkoli dopravní přestupek, kterého se dopustí zejména na veřejných komunikacích, případně na jiných komunikacích, tratích a terénech v průběhu akce.


Závodník dále:

  • Se zúčastňuje závodu se na vlastní nebezpečí.
  • Je si vědom veškerých možných důsledků vyplývající z jeho účasti v závodu, zejména pak ztrát zdravotních, materiálních nebo finančních.
  • Startuje na stroji, jehož technický stav je mu znám a prohlašuje, že je zcela způsobilý k účasti. Závodník zná pravidla bezpečné jízdy a ovládání stroje a bude je dodržovat. Nebude přeceňovat možnosti své ani stroje, bude respektovat charakteristiku trati, s kterou se detailně seznámí.
  • Prohlašuje, že je zdravotně způsobilý se závodu zúčastnit a pořadateli nezatajil skutečnosti, které by mohly ohrozit bezpečnost jeho nebo ostatních účastníků.
  • Před jízdou ani v průběhu jízd nebude používat žádné látky ovlivňující pozornost, koncentraci nebo vědomí a ohrožující tak schopnost se plně věnovat řízení stroje.
  • Při závodě bude používat k ochraně svého zdraví alespoň přilbu, rukavice, chrániče trupu a páteře.
  • V případě vzniku ztráty zdravotní, materiální nebo finanční si nebude činit žádný nárok na straně pořadatele.

Večerní program
Večerní část programu se bude odehrávat na hotelu *** Atawa v Rabí. Připraven bude raut, který je v ceně startovného nebo je možné si koupit samostatnou vstupenku. Večerem bude provázet DJ a živá kapela, budeme promítat videosestřihy a fotografie z předchozích akcí.

Ubytovat se můžete za speciální sníženou cenu 250 Kč osoba/noc nebo ve vlastním spacáku v salónku 100 Kč osoba/noc. V ceně ubytování je krytý bazén, snídani si lze dokoupit.

Rezervace ubytování
Podrobné informace o hotelu ***Atawa se dozvíte na internetových stránkách www.hotelatawa.cz. Ubytování na pokojích doporučujeme rezervovat předem na tel. čísle 731 446 055 nebo na mailové adrese atawa@oat.cz. Ubytování ve spacácích v salónku si není možné předem rezervovat, kdo si dřív rozestele, ten bude mít kde spát:-)

partnéři


Další články sekce