KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 2. srpna do 8. srpna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

MS Enduro Mexiko

Foto: J. Edmunds
MS Enduro  Mexiko
20.07.2009
 

Zámořská cesta čekala na účastníky světového šampionátu v enduru, nicméně do mexického Valle del Bravo cestovala jen hrstka ze stálých účastníku Mistrovství světa, z našich jezdců pak vůbec nikdo. Ukázkou opravdu trapné účasti pak byl nedělní závod juniorů, třída, v níž jinde startuje i přes 50 mladých závodníků, nabídla v neděli mexickým fanouškům endura pouhých 12 juniorů.

Enduro 1 – sobota
  1.- Antoine Meo (FRA-Husqvarna) 1:17:22,14
  2.- Mika Ahola (FIN-Honda) +22,97
  3.- Julien Gauthier (FRA-Honda) +34,69
  4.- Thomas Oldrati (ITA-KTM) +57,36
  5.- Simone Albergoni (ITA-KTM) +1:09,75

Enduro 1 – neděle
  1.- Antoine Meo (FRA-Husqvarna) 1:21:05,12
  2.- Mika Ahola (FIN-Honda) +0,15
  3.- Simone Albergoni (ITA-KTM) +1:57,00
  4.- Julien Gauthier (FRA-Honda) +2:21,99
  5.- Thomas Oldrati (ITA-KTM) +2:27,88

Enduro 1 – celkově
  1.- Mika Ahola – 291 bodů
  2.- Antoine Meo – 258
  3.- Simone Albergoni – 239
  4.- Thomas Oldrati – 207
  5.- Eero Remes – 183
-----------------------------------------
13.- Jakub Horák – 64
24.- David Čadek – 17

Enduro 2 – sobota
  1.- Johnny Aubert (FRA-KTM) 1:17:25,96
  2.- Juha Salminen (FIN-BMW) +32,72
  3.- Rodrig Thain (FRA-TM) +1:03,18
  4.- Bartosz Oblucki (POL-Husqvarna) +1:33,50
  5.- Alessandro Belometti (ITA-KTM) +2:16,24

Enduro 2 – neděle
  1.- Johnny Aubert (FRA-KTM) 1:21:29,11
  2.- Juha Salminen (FIN-BMW) +43,12
  3.- Cristobal Guerrero (SPA-Yamaha) +1:28,94
  4.- Rodrig Thain (FRA-TM) +1:47,40
  5.- Joakim Ljunggren (SWE-Husaberg) +1:59,37

Enduro 2 – celkově
  1.- Johnny Aubert – 300 bodů
  2.- Juha Salminen – 225
  3.- Bartosz Oblucki – 219
  4.- Joakim Ljunggren – 207
  5.- Rodrig Thain – 180

Enduro 3 – sobota
  1.- Sebastien Guillaume (FRA-Husqvarna) 1:16:21,57
  2.- Ivan Cervantes (SPA-KTM) +11,16
  3.- Christophe Nambotin (FRA-Gas Gas) +25,26
  4.- Samuli Aro (FIN-KTM) +1:04,67
  5.- Fabio Mossini (ITA-Honda) +1:56,44

Enduro 3 – neděle
  1.- Ivan Cervantes (SPA-KTM) 1:20:40,74
  2.- Christophe Nambotin (FRA-Gas Gas) +18,48
  3.- Sebastien Guillaume (FRA-Husqvarna) +53,34
  4.- Samuli Aro (FIN-KTM) +54,45
  5.- Fabio Mossini (ITA-Honda) +1:53,86

Enduro 3 – celkově
  1.- Ivan Cervantes – 274 bodů
  2.- Christophe Nambotin – 252
  3.- Sebastien Guillaume – 241
  4.- Samuli Aro – 238
  5.- Fabio Mossini – 163

Enduro Junior – sobota
  1.- Oriol Mena (SPA-Husaberg) 1:18:07,70
  2.- Jeremy Joly (FRA-Honda) +56,81
  3.- Victor Guerrero (SPA-Yamaha) +1:50,41
  4.- Mirko Gritti (ITA-Beta) +1:50,86
  5.- Carl Sjoo (SWE-Husaberg) +4:56,79

Enduro Junior – neděle
  1.- Oriol Mena (SPA-Husaberg) 1:24:00,94
  2.- Victor Guerrero (SPA-Yamaha) +21,22
  3.- Carl Sjoo (SWE-Husaberg) +2:46,67
  4.- Jose Refugio Garcia Torres (MEX-KTM) +5:34,57
  5.- Kevin Benavides (ARG-KTM) +7:50,25

Enduro Junior – celkově
  1.- Oriol Mena – 294 bodů
  2.- Jeremy Joly – 216
  3.- Victor Guerrero – 168
  4.- Benoit Fortunato – 165
  5.- Mirko Gritti – 152
-----------------------------------------
45.- Milan Engel – 7


Další články sekce