KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 27. března do 2. dubna 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

MS Racing v Misanu

Tisková zpráva týmu MS Racing
MS Racing v Misanu
29.06.2008
 

Matěj Smrž se těšil na další bitvu o přední příčky, cíl závodu italském Misanu však neviděl. Jediné tři body pro MS Racing tedy ukořistil Barry Burrell za 13.místo v cíli třídy Superstock FIM Cup 1000.

Obrovské vedro a dusno a to nejen ve vzduchu nicméně i na trati. To byl první závod dnešní neděle, jenž již tradičně obstarala třída litrových štoků. Bohužel však již ve druhém kole se rozhodlo o tom, že o světové body do tabulky bude bojovat jen jeden z jezdců MS Racing týmu.

 

( Matěj Smrž –  závod pro pád nedokončil )

„Moc do řeči mi není, ale co nadělám. Start byl s menším propadem v mezích normy. Zůstal jsem však ve skupině ze které se dalo postupovat dále. Jenže pak Ital Corti udělal chybu, byl delší a já ho chtěl podjet, jenže on mi na výjezdu zkřížil cestu a „vzal“ mi přední kolo. Pád byl o.k., horší je to s motorkou která šla přímo do svodidel a následně byla katapultována zpět na trať, kde se troskám museli vyhýbat i jiní jezdci a někdo i myslím díky tomu spadnul. Takhle jsem si závod na který jsme se moc těšil, opravdu nepředstavoval. Obzvláště pak, když jsme od začátku víkendu udělali takový obrovský posun vpřed a z 21.příčky po prvním tréninku jsem stál osmý na roštu.Štve mě to, neboť jsem si dost věřil…….No aspoň, že mi zůstala stále ta sedmá příčka v průběžném bodování, i když soupeři o dost bodů poodskočili.“

 

Barry Burrell, tak zachraňoval čest MS Racing týmu na horké italské půdě. Tradičně dobrý start mu nabídnul možnost bojovat o body. Elitní desítka z toho sice nebyla, ale „Bazza“ byl rád stejně jako celý tým za tři kousky co z dané situace vytěžil.. 

 

( Barry Burrell – 13. místo )

„Start mne drobně posunul vpřed do kontaktu s první patnáctkou. Sanito jsme se zklidnit a jet ze skupinou přede mnou, ale dokázal jsme zaznamenat jen velmi drobný posun vpřed. I když jsem se snažil na soupeře přede mnou to v závěru nestačilo a tak jsem dovezl do cíle aspoň 3 body, které týmu i mě udělaly určitě radost.“

 

 

Další články sekce