KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 6. února do 12. února 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

MSR Priedviza 10.5.2009

Text a foto: P. Zeman
MSR  Priedviza 10.5.2009
14.05.2009
 

Slovenský mistrák SUPERMOTO zahájil v Prievidzi.

Invazi českých nadšenců SUPERMOTA zaznamenali ve slovenské Prievidzi o posledním horkém víkendu. Slovenský mistrák se odehrával na parkovišti na kraji města.

I když trať vytvořená z pneumatik není úplně to pravé ořechové, přesto se našlo dost českých, slovenských, maďarských a polských šílenců, kteří neodolali výzvě závodu. A hlavně co doma, že?! Všem i docela vyhovovalo rozdělení kategorií: PRESTIGE – OPEN – HOBBY – VETERÁN + JUNIOR.

Sobotní nesnesitelné dusno rozčeřil v neděli větřík. Ale na trati bylo docela dost dusno.Češi okupovali špičku v obou hlavních kategoriích.

Svoji dobře načasovanou formu potvrdil Tomáš Trávníček v PRESTIGE. Předváděl neuvěřitelné věci. Svou jízdou zesměšňoval přírodní zákony.Vyhrál v prví jízdě, i když ukázkově ulil start z prvního místa. Dostal STOP and GO a opět se prodral do vedení. Vyhrát druhou jízdu mu znemožnila až technická závada.

V kategorii OPEN kraloval Lukáš Ducháček. Zřejmě mu vyhovovala trať, kde se motokros jel i na asfaltu. Zajížděl fantastické časy a nedal nikomu šanci ani v jedné jízdě.

Za ním o bednu bojovali Jiří Bartoš a Lukáš Snížek. O tuto kategorii byl obrovský zájem  a pořadatel musel rozdělit startovní pole na dvě části. Snad se toho dočkáme i u nás!

PRESTIGE :
1. jízda
1. Tomáš Trávníček
2. Jiří Boček
3. Miloslav Řihák

2. jízda
1. Jiří Boček
2. Miloslav Řihák
3. Radim Vavřík

OPEN :
1. jízda
1. Lukáš Ducháček
2. Jiří Bartoš
3. Lukáš Snížek

2. jízda
1. Lukáš Ducháček
2. Jiří Bartoš
3. Tibor KisFOTOGALERIE z Prievidze   Z D E ......


Další články sekce