KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 6. února do 12. února 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Muggeridge nastoupí také v Imole

Text: kast, Foto: www.crash.net
Muggeridge nastoupí také v Imole
24.09.2009
 

Léčba Maxe Neukirchnera stále pokračuje, a tak jej i na Imole nahradí Karl Muggeridge.

Německý pilot tovární Suzuki Alstare Max Neukirchner stále nemůže usednou do sedla svého motocyklu, proto jej, stejně jak tomu bylo na Nürburgringu, zastoupí Karl Muggeridge. Ten se v posledním závodě v Německu nejprve kvalifikoval na sedmnáctém místě, následně bral v první jízdě za dvanácté místo v cíli čtyři body, ale druhou jízdu již pro pád nedokončil. Na Imole má tedy šanci zlepšit si výsledek z Nürburgirngu.

Je skvělé dostat další příležitost od Suzuki Alstare, doufám, že teď, když znám motocykl již lépe, mohu jet lepší výsledky. Na Nürburgringu bylo mnoho věcí, které jsem se musel učit a já budu v tomto procesu pokračovat také na Imole. Většina týmů zde v červenci testovala, takže budou mít oproti mě výhodu. Těším se na další spolupráci s celým týmem, jsem rád, že mají ve mě víru. Maxovi přeji, aby se brzy uzdravil a vrátil se zpět na motocykl. Do té doby budu dělat to, co umím“, dodal závěrem Muggeridge.


Muggeridgovi bude v týmu dělat parťáka permanentní jezdec Alstare Suzuki Yukio Kagayama. Ten se s týmem červencových testů na upravené trati zúčastnil a tady jsou jeho slova.

“Testovali jsme zde v červenci a myslím si, že změny mohou být lepší spíše pro auta než motocykly“, řekl Kagayama a dále pokračuje. „Přístup k závěrečné šikaně pro nás není dobrý a doufám, že zde nedojde k nějakému pádu, zejména je-li ve skupině více jezdců. Podmínky jsou ale stejné pro všechny a stejně jako ostatní i my budeme dělat, co je v našich silách“.Další články sekce