KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 6. února do 12. února 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Nakano odjel z Brna v pozitivní náladě

Tisková zpráva San Carlo Honda Gresini
Nakano odjel z Brna v pozitivní náladě
20.08.2008
 

Japonský jezdec Shinya Nakano absolvoval po nedělním závodě MotoGP i dvoudenní test, který mu dodal další důvěru v jeho letošní práci.

Druhý den testování na okruhu v Brně dokončil včera japonský jezdec Shinya Nakano, který po úspěšné Grand Prix ČR pokračoval v práci na továrním motocyklu Honda RC212V, tedy přesněji na verzi stroje, který bude v příští sezoně 2009 poskytován všem satelitním týmům japonského výrobce. Během druhého dne testování najezdil Nakano celkem 27 kol (v pondělí to bylo 67 kol), při kterých dosáhl na nejlepší čas 1:57,559.

Shinya Nakano:
„Dnes jsme pracovali především na nastavení RC212V, o kterém ještě stéle nevíme vše. Suchá dráha mi pomohla zlepšit mé pocity na tomhle motocyklu. V neděli jsem zde v Brně zajel dobrý závod, ale stále jsem nebyl dostatečně na nový stroj adaptován. Na konci tohoto testu jsme trochu vyzkoušeli i pneumatiky Bridgestone. Testovali jsme dvě nové separace. Dnes jsem již nenajezdil tolik kol, protože po dlouhém závodním víkendu a prvním dnu testu, jsem již byl dost unavený. Nyní jsem si do Misana celkem jistý.“


Další články sekce