KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 5. prosince do 11. prosince 2022.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Nebyl to nejlepší den, říká Gibernau

Tisková zpráva Onde 2000
Nebyl to nejlepší den, říká Gibernau
07.02.2009
 

Sete Gibernau není po testech v Sepangu zrovna moc spokojený, po dobrém prvním dni testů přišly ve zbývajících dvou dnech problémy.

Celkem 42 kol a nejlepší čas 2:02,727 zajel dnes jezdec Guinea Ecuatorial Teamu, španělský nestor Sete Gibernau, který s tímto časem skončil na 12. místě dnešní výsledkové listiny. Prakticky celé tři dny Gibernau atakoval elitní top ten, ale nakonec tedy zůstal se satelitní Ducat Desmosedici GP9 těsně za branami této špičkové smetánky kategorie MotoGP.

Sete Gibernau:
„Nemyslím si, že dnes to byl pro nás nejlepší den. I když jsme udělali mnoho práce na elektronice, tak jsme nebyli schopní dostat hodně informací. Odpoledne jsme měli několik problémů, které nám trochu zabránily najezdit potřebný počet kol. Obecně to byly dobré tři dny, ale věci šly od lepšího k horšímu. Hned první den jsme udělali skvělou práci, ale pak vše bylo stále více komplikovanější. Tohle je pro nás všechno nové, je to nový tým, ale potenciál má. Co nyní potřebujeme, je pokračovat v tvrdé práci. Ovšem tam, kam se chceme dostat, je ještě dlouhá cesta, zvláště pak pro mě. Jsem si jist, že společně můžeme toto manko dohnat a pokračovat v našem vzestupu.“


Další články sekce