KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 27. března do 2. dubna 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Nejlepší motocyklový závodník 2009 dle fanoušků

Moto-Racing.cz
Nejlepší motocyklový závodník 2009 dle fanoušků
30.11.2009
 

Startuje 2. ročník ankety o nejlepšího motocyklového závodníka dle čtenářů tohoto portálu.

Internetový portál o motocyklových závodech Moto-Racing.cz vyhlašuje 2. ročník ankety o nejlepšího motocyklového závodníka České republiky v roce 2009. Nyní je tedy pouze na Vás, abyste si vybrali svého jezdce, o kterém si myslíte, že byl v roce 2009 nejvýraznější postavou českého motocyklového závodění. Víme, že hledat pouze jednoho nejlepšího z mnoha motocyklových disciplín, je velmi složité, zvláště pak vzhledem k porovnávání jednotlivých výsledků. I přesto věříme, že každý z nás fanoušků tohoto sportu si dokáže udělat ve své představě určitý stupeň hodnot a dle něho i nakonec dospět ke jménům, které dle Vašeho uvážení byly v roce 2009 tím nejvýraznějším „patníkem“ motocyklového sportu v ČR.

Pravidla soutěže jsou proto velmi jednoduchá. Vyberte 5 jmen závodníků z jakékoliv motocyklové disciplíny, jakéhokoliv odvětví. Těchto dle Vás pět nejlepších závodníků ČR za rok 2009 seřaďte od dle Vás nejlepšího a jména nám následně zašlete na email: info@moto-racing.cz.

My ke každému jménu přiřadíme počet bodů dle následujícího klíče:
1. místo – 6 bodů
2. místo – 4 body
3. místo – 3 body
4. místo – 2 body
5. místo – 1 bod

Jezdec, který na konci vymezené doby pro Vaše hlasování získá nejvíce bodů, bude vyhlášený jako „Nejvýraznější motocyklový závodník roku 2009 dle fanoušků a čtenářů motocyklového portálu www.moto-racing.cz

Celá anketa bude probíhat od 1. prosince 2009 do 31. března 2010. Poté bude přijímání vašich výsledků ukončeno, vše sečteno a konečné pořadí prezentováno Vám, fanouškům motocyklového sportu. Postava motocyklového sportu, která získá nejvíce bodů, obdrží v první polovině roku 2010 putovní cenu a pohár za vítězství v roce 2009. Předání těchto trofejí bude samozřejmě prezentováno na Moto-Racing.cz, a to včetně fotodokumentace z předávání.

Ze všech došlých emailu budou vylosováni tři výherci, kteří obdrží nástěnný kalendář Grand Prix 2010 od agentury MPA Foto.

Prosíme, aby jste ve svých emailech důkladně označili pořadí vámi vybraných závodníků, aby bylo zajištěno zcela jasné určení nejlepšího jezdce. Anketa je zcela anonymní, ovšem pokud chcete být zařazení do slosování o nástěnné kalendáře, musíte do emailu napsat také Vaší poštovní adresu, kam bude v případě vylosování odeslaná výhra. Z každé emailové adresy bude do ankety zařazen pouze jeden typ, a to ten první. Neposílejte tedy Vaše emaily opakovaně, na opětovné zasílání ze stejných emailových adres nebude brán zřetel, stejně jako na Vaše pořadí uváděné v komentářích tohoto, či jiného článku.

Shrnutí pravidel soutěže:

1) vyber 5 motocyklových závodníků z libovolného motocyklového sportu a dle svého názoru je seřaď od nejvýraznější postav roku 2009 k té nejméně výrazné (neboli k 5. nejvýraznější)

2) svou volbu napiš do emailové zprávy a tu zašli na adresu: info@moto-racing.cz

3) anketa probíhá ve dnech 1. prosince 2009 až 31. března 2010


Výsledky 1. ročníku ankety o nejlepšího motocyklového závodníka podle čtenářů serveru Moto-Racing.cz (za rok 2008):
  1. Jakub Smrž (silniční závody) 429 bodů
  2. Patrik Vostárek / Matěj Smrž (oba silniční závody) 228 bodů
  4. Lukáš Pešek (silniční závody) 178 bodů
  5. Libor Podmol (freestyle motokros) 102 bodů
  6. Karel Abraham (silniční závody) 75 bodů
  7. Martin Žerava (motokros) 75 bodů
  8. Petr Bartoš (motokros) 63 bodů
  9. Josef Macháček (dálkové rally – quad) 57 bodů
10. Matěj Kůs (plochá dráha) 51bodů

(na 2. a 3. místě došlo k bodové shodě, server Moto-Racing.cz se rozhodl nezveřejňovat počty pomocných bodů a oba závodníci tak byli vyhodnocení jako 2. nejlepší v roce 2008)

Vítěz 1. ročníku ankety - Jakub Smrž 

 


Další články sekce