KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 6. února do 12. února 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Nejlevnější vstupenky na Grand Prix ČR jen do konce února

Tisková zpráva Automotodromu Brno
Nejlevnější vstupenky na Grand Prix ČR jen do konce února
13.02.2009
 

Víkendová vstupenka na brněnský podnik Mistrovství světa silničních motocyklů za pouhých 990,-Kč? Ano, do soboty 28. února je možné nakupovat lístky na Cardion ab Grand Prix České republiky za nejnižší ceny.

Patnáct tréninků a pět závodů za účasti světových motocyklových hvězd nabídne víkendový program brněnského podniku Mistrovství světa silničních motocyklů 14.-16.srpna 2009. Kromě špičky MotoGP v čele s Valentinem Rossim, Casey Stonerem či Lorisem Capirossim budou na brněnském Automotodromu bojovat o přízeň českého publika i čtyři domácí jezdci, Karel Abraham (250ccm), Lukáš Pešek (250ccm), Lukáš Šembera (125ccm) a Jakub Kornfeil (Red Bull Rookies Cup).

Vstupenky na tuto jedinečnou akci je nyní možné koupit za bezkonkurenční ceny. Do konce února nabízí společnost Automotodrom Brno víkendovou vstupenku na přírodní tribuny A, B, D, E, G za 990,-Kč. Víkendový lístek na tribunu T2 u cílové rovinky je nyní v prodeji za 2 390,-Kč. Víkendová vstupenka na sedadlovou tribunu T6 je v předprodeji dokonce o 100,-Kč levnější než v loňském roce. Velkoplošné obrazovky budou při Cardion ab Grand Prix České republiky umístěny u tribun A, C, D, F, G, T1, T2, T3, T4, T5 a T6.

Pro děti a seniory je opět připraveno zvýhodněné vstupné. Takzvanou Junior kartu je možné zakoupit dětem narozeným mezi lety 1995 a 2002 včetně, ale i nezletilému, jehož výška nepřesahuje 140cm. Děti do 6 let v doprovodu rodičů mají bezplatný vstup na všechny přírodní i sedadlové tribuny, na sedadlových tribunách však nemají děti nárok na vlastní sedadlo. Senioři narození do roku 1942 včetně mají vstup na přírodní tribuny rovněž zdarma.

V prodeji jsou i oblíbené vstupenky VIP T1, které zahrnují od pátku do neděle vstup do VIP stanu poblíž tribuny T1, občerstvení, výsledkový servis, výhled na závodní dráhu a velkoplošnou obrazovku či vstup na všechny přírodní tribuny a speciální sedadlovou VIP tribunu u T1. Tato vstupenka nově zahrnuje i vstup na čtvrteční Pit Walk, procházku boxovou uličkou.


Další články sekce