KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 6. února do 12. února 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Neukirchner oficiálně u Ten Kateho

Tisková zpráva HannSpree Honda Ten Kate
Neukirchner oficiálně u Ten Kateho
14.10.2009
 

Tisková zpráva týmu HannSpree Ten Kate Honda dnes oficiálně potvrdilo návrat Maxe Neukirchnera do sedla závodní Hondy CBR 1000RR FireBlade.

Max Neukirchner, 26 roků starý jezdec z východoněmeckého Stollbergu, podepsal smlouvu s holandským týmem HannSpree Ten Kate Honda, za který absolvuje v roce 2010 seriál Mistrovství světa Superbike. Němec má na svém kontě během pěti let ve WSBK celkem 10 pódiových výsledků, z toho jedny stupně vítězů na motocyklu Honda, na kterém absolvoval své první dva roky ve WSBK. Po lékařské kontrole, které se zúčastnil také oficiální zástupce lékařské komise FIM, bylo konstatováno, že Neukirchner je zcela zdráv a letošní zranění z okruhů Monza a Imola, které ho připravily o podstatnou část sezony, mu již nebrání v návratu k závodění. Max Neukirchner tak poprvé otestuje stroj Honda CBR 1000RR týmu Ten Kate v portugalském Portimau, kde absolvuje ve dnech 27. a 28. 10. 2009 první superbikový test.

Max Neukirchner:
„Musím říci, že nyní se cítím již dobře. Tým Ten Kate je obrovský a zkušený tým, Honda CBR 1000RR pak špičkový stroj. Navíc sílu ukázal i Jonathan letos svými vítězstvími, takže na spolupráci s ním se opravdu těším, jsme velcí přátelé. Je skvělé být zpět na Hondě. Jsem spokojený a připravený zajet dobrou příští sezonu.“


Další články sekce