KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 30. ledna do 5. února 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Norbert Magosi za Bandity

Text: Petr Štola; foto: speedwayracing.hu
Norbert Magosi za Bandity
11.02.2008
 

Britský klub Berwick Bandits podepsal smlouvu s dalším jezdcem, tím se v minulém týdnu stal maďarský zkušený plochodrážník Norbert Magoshi.

Maďarský jezdec Norbert Magosi podepsal smlouvu s Bandity z Berwicku, za které v letošní sezóně nastoupí k britské Premier League. 32 roků starý Magosi má velké zkušenosti z mezinárodního pole, startoval nejen doma v Maďarsku, ale i například v polských, francouzských, či německých soutěží. Na britských ostrovech se však představil jen krátce, když v roce 2004 absolvoval uprostřed sezóny několik klání za Peterborough. V letošní sezóně tedy Maďara čeká bitva po boku našeho Adriana Rymela, který se Banditům zavázel již dříve.

 

„Norbert prahne po dobré plochodrážní sezóně a já si myslím, že pro nás může hovořit i jeho obrovská zkušenost,“ říká promotér klubu Berwick Bandits, pan Peter Waite. „Myslím, že dlouhá dráha v Shielfield Parku mu bude vyhovovat. S jeho stylem to může být i hodně zajímavé pro fanoušky. Nechme se však překvapit, ještě je brzo na nějaké hodnocení.“

 

 

Další články sekce