KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 27. března do 2. dubna 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Nové SMS Automotodrom BRNO

Tisková zpráva Automotodromu Brno; Foto: P. Štola
Nové SMS  Automotodrom BRNO
22.01.2008
 

Součástí portfolia služeb nabízených společností Automotodrom Brno je od letošního roku i Středisko motocyklového sportu (SMS) silničních závodů motocyklů.

Hlavní činností tohoto nově zřízeného střediska je zajištění základního informačního servisu a zprostředkování licenčního řízení jezdcům především v rámci jihomoravského regionu.

 

Rozhodnutím Výkonného výboru Svazu silničních závodů motocyklů Federace motocyklového sportu Autoklubu ČR bylo 17.prosince 2007 rozhodnuto o zrušení dosavadního Střediska motocyklového sportu při Automotoklubu Brno. Pro odvětví silničních závodů motocyklů bylo v jihomoravském regionu zřízeno nové středisko: Středisko motocyklového sportu Automotodrom BRNO. Hlavní činností tohoto střediska je informační služba a zprostředkování licenčního řízení pro jezdce.

 

Pro vyšší informovanost zájemců o jezdecké licence byla na internetových stránkách brněnského okruhu http://www.automotodrombrno.cz/ zřízena nová sekce „Středisko motocyklového sportu,“ kde budou k dispozici kompletní informace o licenčních řízeních, sportovní řády jednotlivých seriálů či kompletní kalendář akcí. Navíc bude možné si společně s žádostí o licenci zažádat i o informační servis prostřednictvím e-mailu.

 

Veškerá licenční řízení bude mít na starosti vedoucí střediska, Věra Benešová.

 

Kontakt:

Věra Benešová

SMS Automotodrom BRNO

P.O.Box 1

641 00 Brno

E-mail: benesova@brno-circuit.com

 

 

Další články sekce