KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 26. září do 2. října 2022.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Odpočinkový víkend, ne však bez motorek

Tisková zpráva Jakuba Smrž
Odpočinkový víkend, ne však bez motorek
15.05.2008
 

Motocyklový závodník Kuba Smrž má před sebou sice jeden z mála odpočinkových víkendů, ale bez přítomnosti silných a rychlých závodních motocyklů se to zase neobejde.

A důvod proč tomu tak bude, je zcela prozaický – stoupající popularita silničního motocyklového sportu v ČR. Přičemž důraz je kladen právě na slovo „silničního“. V měsíci červnu tedy přesně v termínu 7.- 8.června se uskuteční II.ročník „Velké ceny Ostravy“ na Radvanickém okruhu a prozatím 14-tý jezdec průběžné klasifikace MS Superbiků sice nebude samotným aktérem tvrdých soubojů v ulicích města, nicméně stal se patronem celé akce, což  je také jeden z důvodů, proč se v tzv. černém městě objeví již tento víkend. Během soboty 17.května absolvuje několik autogramiád a různých propagačních aktivit, které jsou s tímto závodem spojeny. Pro všechny fanoušky, zde je pak jeho program:

 

Avion shoping park Ostrava

- 15:00 Představení motocyklových závodů ( Radvanický okruh 2008 )

- 15.30 – 16.00 hod – autogramiáda Jakuba Smrže (cca 30 min dle zájmu příchozích)

- následný rozhovor do Rádia Orion

- 16.00 – 16.20 hod - soutěže o vstupenky

- 16.30 – 17.00 hod - autogramiáda Jakuba Smrže (cca 30 min dle zájmu příchozích)

- 17.15 hod - konec akce

(během celé propagační akce bude probíhat video projekce)

 

Pro ty z Vás co to mají do Ostravy trošku z ruky a jsou motocyklovým virem infikování taktéž, však máme ještě jednu pozitivní zprávu. Celou sváteční neděli, tedy 18.května bude Kuba Smrž čestným hostem legendárního závodu  300 zatáček Gustava Havla v Hořicích v Podkrkonoší, v jehož průběhu absolvuje nejen několik podpisových akcí, ale v průběhu slavnostního zahájení závodu absolvuje jedno kolečko v automobilu, s plánovanými zastávkami pro fanoušky na různých místech na trati. Jak nám dokonce sami organizátoři Hořických zatáček přislíbili, bude mít i možnost a zároveň i čest odstartovat hlavní závod a dekorovat vítěze jedné ze tříd.

 

Jestli tedy máte pocit, že jste něco prošvihli, tak Vás ujišťujeme, že nemusíte mít vůbec strach. Je totiž ještě opravdu dostatek času naplánovat si víkend i se závodními motocykly a prožít tak krásnou sobotu a neděli i s troškou toho nezbytného adrenalinu.

 

 

Další články sekce