KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 19. července do 25. července 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

OffRoad Maraton Milovice (fotogalerie)

Text a foto: Petr Štola
OffRoad Maraton Milovice (fotogalerie)
23.11.2009
 

Tankodrom v Milovicích byl svědkem závěrečného závodu českého offroad maratonu. Obrovský počet startujících jezdců prověřil své síly v dvouhodinovce motocyklů i čtyřkolek.



Vstup do fotogalerie Z D E ............


GALAXY4BIKE OffRoad Maraton Milovice 2009
Kategorie QUAD Junior+
  1.- Lukáš Kobza (Suzuki 450 LTR) 38:32,1 / 4 kola
  2.- Patrik Vítek (Yamaha Raptor 700) -1 kolo
  3.- Adam Šabata (Yamaha Blaster 200) -1 kolo
  4.- Michaela Šimůnková (SMC 300) -1 kolo
  5.- Petr Sýkora ml. (China 150 4T) -1 kolo
  6.- Lukáš Mařík Polaris Phoenix 200) -1 kolo
  7.- David Grospič (Trail Boss 300) -1 kolo
  8.- Dominik Svoboda (Yamaha YZM 250) -1 kolo
  9.- Jan Preisler ml. (Yamaha 250) -1 kolo
10.- Dominik Sás (Yamaha Raptor 250) -2 kola

Kategorie QUAD do 300 ccm
  1.- Jaroslav Vogl (Access Tomahawk 300) 2:06:20,5 / 15 kol
  2.- Josef Křivka (Access Tomahawk 300) -1 kolo
  3.- František Glatr (Access Tomahawk 300) -2 kola
  4.- Petr Chabina (Access Tomahawk 300) -2 kola
  5.- Zdeněk Husák(Access Max 300 variator) -2 kola
  6.- Radek Novotný (Access Max 250) -2 kola
  7.- Lukáš Mařík (Polaris Phoenix 200) -2 kola
  8.- Adam Šabata (Yamaha Blaster 200) -2 kola
  9.- Marek Mařík (Honda TRX 300) -3 kola
10.- Radovan Kobza (China 300) -3 kola

Kategorie QUAD TR
  1.- Martin Malát (Gladiator 510 2x2) 2:05:13,2 / 16 kol
  2.- Josef Hort (Polaris 850 XP) +24,1
  3.- Rudolf Kolitsch (Renegade 800R Rotax) +55,3
  4.- Petr Svoboda (Renegade 800R Rotax) -1 kolo
  5.- Milan Junek (Renegade 800R Rotax) -1 kolo
  6.- Jiří Srb (Can Am 800) -1 kolo
  7.- František Šíma (Polaris 850 XP) -1 kolo
  8.- Martin Švanda (Can Am Renegade 800) -1 kolo
  9.- Václav Šanc (Polaris Sportsman 550 XP) -2 kola
10.- Rudolf Dvořák (Yamaha Grizlly 700) -2 kola

Kategorie QUAD SP
  1.- Josef Brandl (Suzuki LTR 400) 2:01:50,8 / 17 kol
  2.- Lukáš Vobecký (Yamaha 450R) +18,8
  3.- Marek Dobiáš (Suzuki LTR 450) +4,26,9
  4.- František Novotný (Suzuki LTR 450) -1 kolo
  5.- Lukáš Kroupa (Kawasaki KFX 450R) -1 kolo
  6.- Daniel Rajter (Suzuki LTR 450) -1 kolo
  7.- Ronald Bertel (Yamaha Raptor 700) -1 kolo
  8.- Michal Záděra (Yamaha YZF 450) -1 kolo
  9.- Martin Naščák (Suzuki LTR 450) -1 kolo
10.- Lukáš Záděra (Yamaha YZF 450) -1 kolo

Kategorie MOTO Junior+
  1.- Dominik Grof (Honda CR 85cc) 35:57,7 / 4 kola
  2.- Josef Jaroš (Yamaha YZ 250F 4T) +15,6
  3.- Pavel Nusko ml. (KTM 250 4T) +1:23,1
  4.- Denis Cibulka (Yamaha YZ 250F 4T) +1:36,1
  5.- Martin Fabrik (KTM 85) -1 kolo
  6.- Jakub Vašíček ml. (Kawasaki KX 85) -1 kolo
  7.- Jan Straka (Honda CR 85cc) -1 kolo
  8.- Pavel Holan ml. (Yamaha YZ 85) -1 kolo
  9.- Michaela Václavková (Honda CR 85) -2 kola

Kategorie MOTO E1
  1.- Petr Sougusta (Suzuki RM-Z 125) 2:04:45,7 / 18 kol
  2.- Jan Hejda (Yamaha YZ 250F 4T) -1 kolo
  3.- František Faflík ml. (Yamaha YZ 250F 4T) -2 kola
  4.- Jiří Elsner (KTM 125) -2 kola
  5.- Petr Hejna (Suzuki RM-Z 250 4T) -2 kola
  6.- Vladislav Zborník (Honda CRF 125 2T) -2 kola
  7.- Tomáš Veis (Suzuki RM-Z 250 4T) -3 kola
  8.- Lukáš Žoha (Suzuki RM-Z 250 4T) -3 kola
  9.- Petr Cibulka (Honda CRF 250 4T) -3 kola
10.- Kristian Kolda (KTM SX 250F 4T) -3 kola

Kategorie MOTO E2
  1.- Rostislav Ondračka (KTM EXC 300R) 2:00:38,3 / 17 kol
  2.- Pavel Mihálik (Kawasaki KX250C 2T) +3:25,7
  3.- Miloš Bambas (KTM EXC 450R 4T) +4:07,2
  4.- Miroslav Otáhal (KTM EXC 450R 4T) +4:55,0
  5.- Vlastimil Tošenovský ml. (KTM EXC 450R 4T) +5:00,9
  6.- Jan Nevole (Honda CRF 450 4T) -1 kolo
  7.- Michal Tesařík (Honda CRF 450 4T) -1 kolo
  8.- Jakub Hapon (Kawasaki KX250C 4T) -1 kolo
  9.- Robert Vancl (Yamaha 250 4T) -1 kolo
10.- Karel Zeman (KTM 300) -1 kolo

Kategorie MOTO Veterán
  1.- Daniel Jarnot (Yamaha YZ 250F) 2:05:10,6 / 17 kol
  2.- Pavel Nusko (KTM 530 4T) -1 kolo
  3.- Pavel Prchal (KTM 450) -1 kolo
  4.- František Faflík (Yamaha 450) -1 kolo
  5.- Jan Bříza (KTM EXC 2500 2T) -2 kola
  6.- Miroslav Novák (KTM EXC 300 2T) -2 kola
  7.- Jaroslav Drešer (Yamaha WR 450F 4T) -2 kola
  8.- Milan Vachtl (KTM EXC 450) -2 kola
  9.- Karel Kučera (Husqvarna TE 250 4T) -2 kola
10.- Ferdinand Koiš (KTM 400 2T) -2 kola



Vstup do fotogalerie Z D E ............


Konečné pořadí MČR OffRoad maraton 2009:
Kategorie QUAD Junior+
  1.- Dominik Sás (Yamaha Raptor 250) 210 bodů
  2.- Lukáš Kobza (Suzuki 450 LTR) 158
  3.- Adam Šabata (Yamaha Blaster 200) 150
  4.- Michaela Šimůnková (SMC 300) 149
  5.- David Grospič (Trail Boss 300) 120
  6.- Josef Saňa (Yamaha YFZ 450) 85
  7.- Lukáš Mařík Polaris Phoenix 200) 70
  8.- Patrik Vítek (Yamaha Raptor 700) 62
  9.- Jiří Kvašaj (Kodiak 400) 59
10.- Petr Sýkora ml. (China 150 4T) 48

Kategorie QUAD do 300 ccm
  1.- Ivo Vacík (Access Tomahawk 300) 291 bodů
  2.- Martin Kölbl (Access Tomahawk 300) 204
  3.- Adam Šabata (Yamaha Blaster 200) 180
  4.- Petr Chabina (Access Tomahawk 300) 156
  5.- Radek Novotný (Access Max 250) 148
  6.- Jaroslav Vogl (Access Tomahawk 300) 145
  7.- Michaela Šimůnková (SMC 300) 129
  8.- Marek Mařík (Honda TRX 300) 100
  9.- David Grospič (Trail Boss 300) 98
10.- František Glatr (Access Tomahawk 300) 93

Kategorie QUAD TR
  1.- Martin Malát (Gladiator 510 2x2) 249 bodů
  2.- Rudolf Kolitsch (Renegade 800R Rotax) 217
  3.- František Šíma (Polaris 850 XP) 201
  4.- Milan Junek (Renegade 800R Rotax) 190
  5.- Josef Hort (Polaris 850 XP) 179
  6.- Petr Svoboda (Renegade 800R Rotax) 160
  7.- Karel Irlbek (Renegade 800X) 122
  8.- Petr Grospič (Polaris Sportsman 850 XP) 120
  9.- Jaroslav Chytil (Can Am 800 4x4) 109
10.- Dušan Partl (TGB 525 Target) 102

Kategorie QUAD SP
  1.- Erik Lesák (Suzuki LTR 450) 251 bodů
  2.- Marek Dobiáš (Suzuki LTR 450) 231
  3.- Zdeněk Mucha (Access Warrior 450) 173
  4.- Lukáš Kroupa (Kawasaki KFX 450R) 141
  5.- Lukáš Vobecký (Yamaha 450R) 129
  6.- Pavel Koiš (Yamaha YZF 450) 122
  7.- Jan Bažant (Gas Gas 300) 115
  8.- František Novotný (Suzuki LTR 450) 108
  9.- Pavel Hančar (Yamaha Raptor 700) 92
10.- Martin Miřejovský (VYX KTM 525) 87

Kategorie MOTO Junior+
  1.- Josef Jaroš (Yamaha YZ 250F 4T) 227 bodů
  2.- Denis Cibulka (Yamaha YZ 250F 4T) 225
  3.- Jan Straka (Honda CR 85cc) 166
  4.- Martin Fabrik (KTM 85) 159
  5.- Pavel Nusko ml. (KTM 250 4T) 82
  6.- Matěj Sojka (Kawasaki KX 85) 59
  7.- Jan Vašta (TM 85) 56
  8.- Václav Koiš (Yamaha YZ 85) 38
  9.- Lukáš Wudy (Pitsterpro X4 150) 30
10.- Jakub Vašíček ml. (Kawasaki KX 85) 30

Kategorie MOTO E1
  1.- Daniel Galia (Yamaha YZ 250F 4T) 264 bodů
  2.- Jiří Elsner (KTM 125) 210
  3.- Petr Cibulka (Honda CRF 250 4T) 144
  4.- Denis Cibulka (Yamaha YZ 250F 4T) 140
  5.- Josef Jaroš (Yamaha YZ 250F 4T) 107
  6.- Jan Špaček (KTM EXC 250F 4T) 107
  7.- Vladislav Zborník (Honda CRF 125 2T) 87
  8.- Jan Hejda (Yamaha YZ 250F 4T) 82
  9.- Roman Krejčí (Yamaha YZ 250F 4T) 75
10.- Martin Straka (Yamaha YZ 250F 4T) 69

Kategorie MOTO E2
  1.- Rostislav Ondračka (KTM EXC 300R) 269 bodů
  2.- Radek Bezděk (KTM EXC 530R 4T) 189
  3.- Josef Šnobl (Kawasaki KX250C 2T) 127
  4.- Miroslav Otáhal (KTM EXC 450R 4T) 122
  5.- Vlastimil Tošenovský ml. (KTM EXC 450R 4T) 73
  6.- Miloš Bambas (KTM EXC 450R 4T) 66
  7.- Stanislav Vodenka (Yamaha WR 450F) 65
  8.- Richard Maršálek (KTM 450 4T) 64
  9.- Roman Šiška (Yamaha YZ 450F 4T) 63
10.- Lukáš Makovec (KTM 250 2T) 58

Kategorie MOTO Veterán
  1.- Daniel Jarnot (Yamaha YZ 250F) 286 bodů
  2.- Miroslav Kukrál (KTM EXC 450) 208
  3.- Stanislav Dobiáš (Suzuki RM-Z 450) 190
  4.- Jaroslav Drešer (Yamaha WR 450F 4T) 180
  5.- Milan Vachtl (KTM EXC 450) 179
  6.- Ferdinand Koiš (KTM 400 2T) 140
  7.- Jiří Kučera (Husqvarna TE 450ei) 116
  8.- Květoslav Sedláček (KTM 530 4T) 104
  9.- Karel Kučera (Husqvarna TE 250 4T) 89
10.- Jan Pantoflíček (Husqvarna TE 250) 85



Vstup do fotogalerie Z D E ............

 


Další články sekce