KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 13. září do 19. září 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Oficiální startovní listiny Grand Prix 2010

Foto: Yamaha
Oficiální startovní listiny Grand Prix 2010
27.01.2010
 

První, provizorní, verze startovních listin všech tří kategorií Grand Prix 2010.

MotoGP
  4 ANDREA DOVIZIOSO (ITA-REPSOL HONDA TEAM) HONDA
  5 COLIN EDWARDS (USA-MONSTER YAMAHA TECH 3) YAMAHA
  7 HIROSHI AOYAMA (JAP-INTERWETTEN-HONDA MOTOGP) HONDA
11 BEN SPIES (USA-MONSTER YAMAHA TECH 3) YAMAHA
14 RANDY DE PUNIET (FRA-LCR HONDA MOTOGP) HONDA
19 ALVARO BAUTISTA (SPA-RIZLA SUZUKI MOTOGP) SUZUKI
24 MARCO MELANDRI (ITA-SAN CARLO HONDA GRESINI) HONDA
26 DANI PEDROSA (SPA-REPSOL HONDA TEAM) HONDA
27 CASEY STONER (AUS-DUCATI MARLBORO TEAM) DUCATI
36 MIKA KALLIO (FIN-PRAMAC RACING TEAM) DUCATI
40 HECTOR BARBERA (SPA-ASPAR MOTOGP TEAM) DUCATI
41 ALEIX ESPARGARO (SPA-PRAMAC RACING TEAM) DUCATI
46 VALENTINO ROSSI (ITA-FIAT YAMAHA TEAM) YAMAHA
58 MARCO SIMONCELLI (ITA-SAN CARLO HONDA GRESINI) HONDA
65 LORIS CAPIROSSI (ITA-RIZLA SUZUKI MOTOGP) SUZUKI
69 NICKY HAYDEN (USA-DUCATI MARLBORO TEAM) DUCATI
99 JORGE LORENZO (SPA-FIAT YAMAHA TEAM) YAMAHA

Moto2
  2 GABOR TALMACSI (HUN-SPEED UP APRILIA) SPEED UP
  4 STEFAN BRADL (GER-VIESSMANN KIEFER RACING) SUTER
  5 JOAN OLIVE (SPA-JACK&JONES BY A.BANDERAS) PROMOHARRIS
  6 ALEX DEBON (SPA-RED BULL AJO MOTORSPORT) FTR
  7 AXEL PONS (SPA-PONS RACING) PONS KALEX
  9 KENNY NOYES (USA-JACK&JONES BY A.BANDERAS PROMO) HARRIS
10 FONSI NIETO (SPA-G22 HOLIDAYGYM) MORIWAKI
12 THOMAS LUTHI (SWI-INTERWETTEN MORIWAKI RACING) MORIWAKI
14 RATTHAPARK WILAIROT (THA-HONDA-SAG) SUTER
15 ALEX DE ANGELIS (RSM-SCOT RACING TEAM) SCOT
16 JULES CLUZEL (FRA-FORWARD RACING) SUTER
17 KAREL ABRAHAM (CZE-CARDION AB MOTORACING) RSV
24 TONI ELIAS (SPA-GRESINI RACING MOTO2) MORIWAKI
25 ALEX BALDOLINI (ITA-CARETTA TECHNOLOGY RACE DEPT) I.C.P.
29 ANDREA IANNONE (ITA-SPEED UP APRILIA) SPEED UP
35 RAFFAELE DE ROSA (ITA-TECH 3 RACING) TECH 3
37 FABRICIO PERREN (ARG-KINO RACING) KINO
39 ROBERTINO PIETRI (VEN-ITALTRANS S.T.R.) SUTER
40 SERGIO GADEA (SPA-PONS RACING) PONS KALEX
41 ARNE TODE (GER-RACING TEAM GERMANY) SUTER
44 ROBERTO ROLFO (ITA-ITALTRANS S.T.R.) SUTER
45 SCOTT REDDING (GBR-MARC VDS RACING TEAM) SUTER
48 SHOYA TOMIZAWA (JAP-TECHNOMAG-CIP) SUTER
52 LUKAS PESEK (CZE-MATTEONI C.P. RACING) MORIWAKI
53 VALENTIN DEBISE (FRA-WTR SAN MARINO TEAM) ADV
55 HECTOR FAUBEL (SPA-HONDA-SAG) SUTER
56 VLADIMIR LEONOV (RUS-VECTOR KIEFER RACING) SUTER
59 NICOLA CANEPA (ITA-SCOT RACING TEAM) SCOT
60 JULIAN SIMON (SPA-MAPFRE ASPAR TEAM) RSV
61 VLADIMIR IVANOV (RUS-GRESINI RACING MOTO2) MORIWAKI
63 MIKE DI MEGLIO (FRA-MAPFRE ASPAR TEAM) RSV
71 CLAUDIO CORTI (ITA-FORWARD RACING) SUTER
72 YUKI TAKAHASHI (JAP-TECH 3 RACING) TECH 3
75 MATTIA PASINI (ITA-JIR MOTO2) TSR
76 BERNAT MARTINEZ (SPA-BLUSENS BQR) BQR-MOTO2
77 DOMINIQUE AEGERTER (SWI-TECHNOMAG-CIP) SUTER
88 YANNICK GUERRA (SPA-G22 HOLIDAYGYM) MORIWAKI
95 MASHEL AL NAIMI (QAT-BLUSENS BQR) BQR-MOTO2
+1 jezdec (JIR MOTO2) TSR
REZERVA
27 VINCENT LONBOIS (BEL-MARC VDS RACING TEAM) SUTER
ANTHONY WEST (AUS-MZ RACING TEAM) MZ

GP 125cc
  5 ALEXIS MASBOU (FRA-WORLDWIDERACE TEAM) APRILIA
  7 EFREN VAZQUEZ (SPA-BAINET DERBI) DERBI
  9 MUHAMMAD ZULFAHMI (MAL-EMPOWERMENT WORLDWIDERACE TEAM) APRILIA
11 SANDRO CORTESE (GER-RED BULL AJO MOTORSPORT) DERBI
12 ESTEVE RABAT (SPA-BQR RACING) APRILIA
14 JOHANN ZARCO (FRA-WTR SAN MARINO TEAM) APRILIA
18 NICOLAS TEROL (SPA-BANCAJA ASPAR TEAM) APRILIA
23 ALBERTO MONCAYO (SPA-ANDALUCIA CAJASOL) APRILIA
24 SIMONE CORSI (ITA-FONTANA RACING) APRILIA
26 ADRIAN MARTIN (SPA-TEAM WRB) APRILIA
32 LORENZO SAVADORI (ITA-MATTEONI C.P. RACING) APRILIA
35 RANDY KRUMMENACHER (SWI-MOLENAAR RACING) APRILIA
38 BRADLEY SMITH (GBR-BANCAJA ASPAR TEAM) APRILIA
39 LUIS SALOM (SPA-LAMBRETTA REPARTO CORSE) LAMBRETTA
44 POL ESPARGARO (SPA-BAINET DERBI) DERBI
50 STURIA FAGERHAUG (NOR-EMPOWERMENT WORLDWIDERACE TEAM ) APRILIA
69 LOUIS ROSSI (FRA-CBC CORSE) APRILIA
71 TOMOYOSHI KOYAMA (JAP-RACING TEAM GERMANY) HONDA
72 MARCO RAVAIOLI (ITA-LAMBRETTA REPARTO CORSE) LAMBRETTA
78 MARCEL SCHROTTER (GER-INTERWETTEN RACING) HONDA
80 QUENTIN JACQUET (FRA-MOLENAAR RACING) APRILIA
84 JAKUB KORNFEIL (CZE-RACING TEAM GERMANY) HONDA
87 LUCA MARCONI (ITA-WORLDWIDERACE TEAM) APRILIA
93 MARC MARQUEZ (SPA-RED BULL AJO MOTORSPORT) DERBI
94 JONAS FOLGER (GER-WORLDWIDERACE TEAM) APRILIA
99 DANNY WEBB (GBR-TEAM WRB) APRILIA
+1 jezdec (CBC CORSE) APRILIA


Další články sekce