KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 3. října do 9. října 2022.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Ondra Ježek testoval Aprilii RSV4

Foto: Petr Štola
Ondra Ježek testoval Aprilii RSV4
13.12.2009
 

Ondřej Ježek tento týden testoval ve Valencii novou Aprilii RSV4 ve stockové podobě.

Ondra Ježek má za sebou první kompletní sezonu v litrech. V týmu MS Racing nastoupil do světového poháru třídy Superstock 1000, ve kterém si dojel ve všech závodech pro body, navíc v domácím Brně dokonce pro věnec.

„Testovali jsme dva dny ve Valencii, kde jsme jezdili na Aprilii RSV4,“ říká Ondra Ježek. „Byl to první a neoficiální test, ale zatím se ještě tým nerozhodl, co pojedeme v roce 2010, jestli Aprilii nebo Hondu. Kdy bude další testování  nevím. Bude to někdy v lednu nebo v únoru. Zatím ještě není dané datum dalších testů. Ted makám na fyzičce, abych byl na novou sezonu připravený.“

A co teď dělá Ondra Ježek? Jako vlastně celý svět se připravuje na Vánoční svátky a na oblíbeného kapra s bramborovým salátem. A jak na Vánoce? „Koupíš kapra (k tomu Kuba Smrž dodává – sám si ho chytneš v kádi před krámem, když se nikdo nedívá) stáhneš ho z kůže, ostrouháš šupiny, vykucháš, odkostíš, odpáteříš, nakrájíš, naporcuješ, obalíš , osmažíš a jedeš. Pak máš oplatek, rybí polívku z hlavy, krupičnou kaši s medem...,“ říká pro čtenáře Moto-Racing.cz svůj vánoční recept jeden z tvůrců těchto stránek Ondřej Ježek.


Další články sekce