KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 20. března do 26. března 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Pedrosa i Dovizioso s Hondou další 2 roky

Text: TZ HRC, foto: Honda Pro Images
Pedrosa i Dovizioso s Hondou další 2 roky
14.08.2009
 

Pan Tetsuo Suzuki, nový prezident závodního oddělení továrny Honda, tedy HRC, dnes v Brně potvrdil, že japonský gigant podepsal nové smlouvy s dani Pedrosou a Andrea Doviziosem.

 „Dámy a pánové, jsem potěšen oznámit Vám, že jsme došli ke společné dohodě s Dani Pedrosou a Andreou Doviziosem pro další dva roky,“ prohlásil dnes pan Suzuki na své první velké tiskové konferenci v pozici šéfa HRC.

Pan Tetsuo Suzuki nastoupil do své aktuální pozice 1. června tohoto roku a dnešní setkání s novináři bylo pro něj první v této funkci. Pan Suzuki je také zodpovědný za oddělená R&D, tedy za vývoj produkčních strojů. V minulosti Suzuki zodpovídal  za vývoj projektu Honda VTR1000 SPW, který byl nasazen do závodů superbiků, ale především do vytrvalostního Mistrovství světa.

„Oznámení o pilotech továrního týmu je oproti minulosti o hodně dříve,“ pokračoval Suzuki v otázce kmenových jezdců továrny Honda. „Činíme tak, abychom předešli všem možným spekulacím a nechali naše jezdce jezdit bez větších tlaků. Nyní se můžou plně soustředit na dosažení našich cílů: vyhrávat závody a získat pro nás šampionát.“


Další články sekce