KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 5. června do 11. června 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Plním Racingovo přání

Text: Jiří Mikšík
Plním Racingovo přání
05.06.2009
 

Když jsem oznámil majiteli tohoto serveru panu Petru Štolovi, že končím na www.moto-racing.cz, tak mě poprosil, abych to napsal do článku všem čtenářům tohoto motocyklového webu.

Toto mé rozhodnutí nebylo vůbec jednoduché, ale vzniklo jasně a srozumitelně a po zralé úvaze. Nemám totiž sebemenší důvod poslouchat a číst urážky od lidí, které ani neznám a kteří by mi to do očí nikdy neřekli.

Ovšem agresivita některých diskutujících včera a hlavně dnes už přesáhla únosnou míru slušnosti a hlavně mě překvapila jejich nashromážděná zloba, né tedy kritika, do té totiž měly některé "taky příspěvky" hodně daleko a vůbec nebraly v úvahu podstatu věci, tedy to, že SPROSTĚ na tomto webu začala mluvit a nadávat NĚJAKÁ Veronika.

Ostatní věcné argumenty ať už moje či Racingovi, nebyly vůbec brány v zřetel, ba naopak se obrátily vůči nám dvěma.

Prožil jsem tady na tomto i předchozím webu velmi pěkné chvíle, poznal řadu skvělých lidí s kterými se ještě také v budoucnu budu velmi rád střetávat na motoristických závodech všeho druhu, tedy se i nadále svému koníčku - silniční motocyklové silnici - budu ve volném čase věnovat, ale rozhodně nemám zapotřebí se nechat veřejně a sprostě urážet !!!

Říká se sice, že je špatné vylít dítě i s vaničkou, ale momentálně nevidím jinou cestu.

Zároveň se tímto mým rozhodnutím omlouvám všem SLUŠNÝM návštěvníkům tohoto webu a doufám, že se jim moje články v minulosti líbily.

S pozdravem Bosso - Jiří Mikšík

 

 

 


Další články sekce