KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 6. února do 12. února 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Podvozky Aprilie Moto2 jsou již v Brně!

Moto-Racing.cz
Podvozky Aprilie Moto2 jsou již v Brně!
27.11.2009
 

Podle nepotvrzených informací by se podvozky pro stroje Moto2 od továrny Aprilia měly již nacházet v garážích týmu Cardion AB Motoracing.

Přestože se Aspar Martinez vydá v úterý do Noale, kde chce jednat o možnostech dalšího využití již vyrobených podvozků pro novou třídu Moto2, je již dnes s jistou trochou nadsázky možno říci, že „bude až ten druhý“. Jak se serveru Moto-Racing.cz podařilo zjistit, část výroby továrny Aprilia se zaměřením na třídu Moto2 by měla již být v Brně, kam putovala za týmem Cardion AB Motoracing, a to dokonce včetně persóny, která stála u zrodu tohoto rámu.

Jak se tedy zdá, Karel Abraham tak má s definitivní platností vyřešenou záležitost na čem pojede závody Moto2. Jak nám prozradil zdroj z Automotodromu v Brně, budou do těchto podvozků nyní namontovány motory ze sériových strojů Honda CBR 600RR (originální motory Moto2 Honda dodá až v únoru příštího roku). Na těchto motocyklech poté absolvuje Abaja první test ve dnech 9. a 10. prosince ve Valencii.

Je velmi dobře, že záležitost s podvozky je vyřešená a Karel Abraham, jenž v závěru letošní sezony jezdil ve skvělé formě, se tak může soustředit pouze na samotnou přípravu materiálu, ale i své tělesné schránky.


Další články sekce