KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 29. května do 4. června 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Pojeďte s námi fandit Smržovic klukům

Text a foto: Fans of 96
Pojeďte s námi fandit Smržovic klukům
23.03.2009
 

Oficiální fanklub bratří Smržů Fans of 96, o. s. pořádá výpravu na zahraniční slavné závodiště, kde chceme společně s Vámi podpořit naše jezdce.

Dostává se Vám jedinečné možnosti prožít plnohodnotnou atmosféru závodního dění série World SBK a to nejen „vzdáleně a neosobně“ z tribun, ale také přímo z vnitra závodního světa a zařadit se na chvíli mezi stálé účastníky tohoto kolotoče.

Máme možnost rezervace vskutku luxusní dopravy se vším komfortem na palubě dálkového autobusu vyhrazeného jen pro nás. V parném létě rozhodně oceníte, klimatizaci, pohodlí a možnost využití palubního baru. Nemluvě o tom, že si nepochybně cestu dokážeme zpříjemnit i my samotní.

Termíny, které připadají v úvahu vycházejí na Misano (21. 6) a Imolu (27. 9). Obě dvě italská závodiště nabízejí skvělé zážitky a obě mají bohatou minulost, ačkoliv každé nabízí maličko odlišné prostředí. Misano nás láká jednak skvělým výsledkem, kterého zde loni dosáhl Jakub, když skončil jen pár sekund od pódiové pozice, a také překrásnými plážemi vzdálenými doslova pár metrů. Imolu není třeba dlouze představovat. Po letech se světový šampionát vrací na tuto překrásnou legendární trať a jistě se bude jednat o velký svátek motosportu. U toho však nekončíme! Vzhledem k blízkosti továrny nejúspěšnějšího výrobce v historii SBK, bysme výpravu rozšířili o návštěvu proslulého Ducati muzea, které je jednou z Mekk superbikového závodění.

Takže, kromě závodů plánujeme příjemný odpočinkový čas strávený s partou lidí, kterým srdíčko plápolá pro to stejné. To ovšem zdaleka není vše!  Nechceme jen bezmyšlenkovitě „vlát“ po závodištích. Plnohodnotnou atmosférou myslíme zajištění stravování v hospitality týmu MS Racing a vstupenky umožňující volný pohyb po paddocku. Chceme si užít závody blíže, poobědvat a poklábosit se svými hvězdami a jejich týmem a poznat kouzlo závodního světa i mimo tribuny.

Samozřejmě, že program by byl naplněn například také soutěžemi tematicky zaměřenými na tyto závody, ovšem nechceme zase nikoho zbytečně svazovat. Pokud by někdo chtěl, může se jít například v Misanu raději slunit a koupat. Jednoduše, jde nám o tom, abychom si to všichni pořádně užili.

Rozhodnutí je na Vás, odpovídejte prosím na anketu: http://www.fansof96.cz/anketa.php  a my dále zpracujeme návrhy podle vašeho zájmu. Určitě chápete, že je potřeba vše zajistit a naplánovat s určitým předstihem. Podle Vašeho zájmu a rychlosti se také odvíjí cena, kterou se pokusíme dojednat co nejpřístupnější. Prioritou je rezervace společného hotelu pro všechny fanoušky, tak nám pomozte a dejte nám vědět,  kam byste raději jeli, ať vše stihneme připravit.

Jakmile bude rozhodnuto, je nutné registraci doplnit zálohou (předpokládáně 2000,-) s tím, že celková částka bude upřesněna. Rozhodně by se však měla pohybovat zhruba mezi 6000 - 10 000,- Kč kde za své peníze získáte opravdu kompletní servis.

Pro případné informace se obraťte na stargater@centrum.cz nebo na fórum www.fansof96.cz .


Další články sekce