KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 5. června do 11. června 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Pomozte zachránit motokros v Šumperku

Text a foto: Aleš Drlík, GTMotocross.cz
Pomozte zachránit motokros v Šumperku
22.12.2009
 

Petice pro zachování motokrosu na Rapotínské stráni u Šumperku.

Členové AMK Šumperk, jako nájemci motokrosového areálu Rapotínská stráň, zde po dobu dvaceti let pořádali závody na úrovni Mistrovství České Republiky v motokrosu nebo Mistrovství Evropy v sajdkárkrosu. Dosáhli vrcholné úrovně v organizování těchto náročných podniků a rovněž tím přispívali v propagaci města Šumperku a obce Rapotína, která s pořádáním takto prestižních akcí přímo souvisí. Namísto ocenění a podpory jejich snahy a úspěchů se dočkali pouze absolutní neochoty a byrokratické zvůle Obecního zastupitelstva Rapotín, které AMK Šumperk zrušilo ke dni 31.12.2009 nájemní smlouvu na motokrosový areál, který provozoval celých dvacet let. Paradoxní je, že i před těmi dvaceti lety v AMK Šumperk řešili podobnou situaci, kdy byli vytlačeni z původně vybudovaného areálu a byli nuceni budovat vše od nuly.


My jezdci motokrosu, čtyřkolek, sidekár a všichni další příznivci našeho oblíbeného motoristického sportu žádáme tímto pana starostu a Obecní zastupitelstvo obce Rapotín o přehodnocení jejich rozhodnutí s přihlédnutím na tradice AMK Šumperk a toho, že motokrosová trať Rapotínská stráň patří k nejkrásnějším areálům v celé České republice a Moraváci budou jen těžko za tuto trať hledat náhradu. Rovněž žádáme širokou veřejnost o vyjádření podpory pro zachování motokrosu na Rapotínské stráni. Členové AMK Šumperk jsou připraveni i nadále tvrdě pracovat a udělat maximum pro zachování jejich sportovní a pořadatelské tradice na té nejvyšší úrovni. Pomožme jim to umožnit!


Máte-li pocit, že nám jde o správnou věc, připojte se k nám a dejte svým podpisem najevo, že i Vám není osud motokrosového areálu v Rapotíně a motokrosu vůbec lhostejný...


Petr Hanák a Aleš Drlík, Team GTMOTOCROSS.CZ


....................................................................................................

Připojte se svým podpisem k nám! Na níže uvedeném odkazu si můžete petici vytisknout včetně podpisového archu a nechat podepsat nebo se můžete připojit také "elektronickým podpisem" po přihlášení.

Vstup na stránky s peticí Z D E ..........


Další články sekce