KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 29. května do 4. června 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Pouze vtip ?

Text: Jiří Mikšík, Foto: Yamaha Racing
Pouze vtip ?
07.12.2008
 

Valentino Rossi proti Troy Baylissovi ! Byl by to zřejmě trhák roku, ale...

Fiat Yamaha MotoGP-Team ve svém oficiálním prohlášení uvádí, že slova Valentina  Rossiho, že by rád jel závod WSBK proti Troyovi Baylissovi, byla pouze vtipem ze strany italského 8-násobného mistra světa.  

V rozhovoru pro italská média řekl Rossi na otázku, zda by jel závod "muže proti muži": "Velmi rád, ovšem na stejných motocyklech".  

Mluvčí týmu Yamaha Fiat komentoval celou situaci následovně: "Vše bylo myšleno jako vtip, který vyprávěl Valentino novinářům v italštině. Nic víc, nic měně. Momentálně nemáme žádný plán, že by Valentino jel závody WSBK." 

Faktem ale je, že Valentino Rossi navštívil v uplynulé sezóně některé závody WSBK a že se mu velmi líbily. Dokonce řekl, že mu MotoGP připadá proti WSBK trochu nudná...A v dalším rozhovoru, který jsem našel v zahraničních médiích, říká Valentino Rossi doslova: "Proti Baylissovi to už bohužel nestihnu", a dále pokračoval, že: "Při prvním závodě 1. března na Phillip Islandu to časově není možné, neboť v tu dobu testuji MotoGP v Qataru, ale vhodný termín by byl 14. března při II. závodě WSBK a to rovněž v Qataru. Tento termín mám volný a rád bych závod superbiků zkusil..."

Takže si vyberte ...!


Další články sekce