KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 26. října do 1. listopadu 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Předběžná startovní listina WMX 2010

Zdroj: FIM, foto: Petr Štola
Předběžná startovní listina WMX 2010
23.11.2009
 

FIM a promotér Mistrovství světa v motokrosu, společnost Youtstream, dnes představily předběžnou startovní listinu motokrosových kategorii MX1 a MX2. V ní máme prozatím jedno jméno Petr Smitka, který pojede opět v barvách KTM Sarholz. O účasti druhého z našich, tedy Martina Michka, se stále jedná. Jistotu startu by měl mít, továrna TM ovšem zatím neví, zda našeho motokrosaře nasadí do třídy MX2 jako v letošním roce, či zda pojede elitní kategorii MX1.

Třída MX1
    #2 NAGL Maximilian
    #4 STRIJBOS Kevin
    #6 COPPINS Joshua
    #7 BARRAGAN Jonathan
    #8 SWANEPOEL Gareth
    #9 DE DYCHER Ken
  #10 BOISSIERE Anthony
  #11 RAMON Steve
  #12 PRIEM Manuel
  #13 MONNI Manuel
  #14 DE REUVER Marc
  #15 BILL Julien
  #19 PHILIPPAERTS David
  #20 ARANDA Gregory
  #22 GONCALVES Rui
  #24 CHURCH Tom
  #25 DESALLE Clement
  #26 KEMPELIS Philips
  #27 STEINBERGS Ivo
  #28 NEMETH Kornel
  #30 WALKNER Matthias
  #36 BONINI Matteo
  #39 GUARNERI Davide
  #40 LEOK Tanel
  #45 LEONCE Loic (Delta Racing Team)
  #49 SCHMIDINGER Gunther (Delta Racing Team)
  #71 SWORD Stephen
  #75 WOUTS Kevin
  #77 TERREBLANCHE Shannon
  #90 POURCEL Sebastien
#101 TOUWNLEY Ben
#111 LEOK Aigar
#121 BOOG Xavier
#222 CAIROLI Antonio

Třída MX2
    #1 MUSQUIN Marvin
    #6 FROSSARD Steven
  #10 VAN HOREBEEK Jeremy
  #11 SIMPSON Shaun
  #12 TEILLET Valentin
  #14 LARRIEU Loic
  #15 LUPINO Alessandro
  #21 PAULIN Gautier
  #23 TONUS Arnaud
  #24 BRAKKE Herjan
  #25 COLDENHOFF Glenn
  #26 KLEIN KROMHOF Ceriel
  #27 SCHIFFER Marcus
  #28 PHILIPPAERTS Deny
  #29 KARRO Matiss
  #31 JUSTS Augusts
  #32 CLEMEN Gercar
  #34 ROELANTS Joel
  #35 LARSEN Nikolaj
  #36 PETROV Petar
  #45 NICHOLLS Jake
  #51 SMITKA Petr
  #71 BUTRON Jose
  #75 TRIEST Nick
  #90 MORONI Rudi
  #94 ROCZEN Ken
#111 HERLINGS Jeffrey
#115 ALLETRU Axel
#119 POCOCK Mel
#131 AUBIN Nicolas
#153 MADDII Marco  (Delta Racing Team)
#300 TONKOV Aleksandre
#335 VERBRUGGEN Dennis
#338 OSBORNE Zach
#430 CHARLIER Christophe
#555 GRAEME Irwin


Další články sekce