KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 27. března do 2. dubna 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Randy de Puniet na osmém místě

Tisková zpráva LCR Honfda MotoGP
Randy de Puniet na osmém místě
13.07.2008
 

Dobrého výsledku se dostalo Randy de Punietovi při Grand Prix Německa, kde francouzský jezdec dosáhl na osmé místo v závodě třídy MotoGP.

Randy de Puniet, jezdec týmu LCR Honda MotoGP, dnes dokončil závod MotoGP na osmém místě. Po startu ze druhé řady nedostal Francouz během třiceti kol závodu Grand Prix Německa nikdy dobrý pocit z nastavení jeho Hondy RC 212V a závod tak spíše protrpěl. Nyní se již De Puniet i celý jeho tým těší na další závod, kterým bude již příští víkend Grand Prix USA.

 

Randy de Puniet (8. místo, +1:04,588):

“Byl to těžký závod, protože během posledních dvou dnů jsme netrénovali na vodě a warm up se jel jen na vlhké dráze. Udělali jsme volbu pneumatik, ale pravděpodobně jsme se zmýlili, protože zadek byl příliš tvrdý. Nakonec jsem neměl celý závod dobrou přilnavost. Také jsem jednou vyjel v první zatáčce do štěrku, když jsem ztratil kontrolu nad předním kolem v nejmokřejší části okruhu. Pak jsem bojoval s Capirossim o sedmou pozici. Bylo to s narůstajícím deštěm stále složitější a nakonec mě i Capirossi v poslední zatáčce předjel. Nejsem moc šťastný, ale za těchto podmínek je osmé místo dobré.“

 

Další články sekce