KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 5. prosince do 11. prosince 2022.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Randy po pondělku spokojený, ale...

Tisková zpráva LCR Honda MotoGP
Randy po pondělku spokojený, ale...
09.11.2009
 

Testovaní na novou sezonu odstartovalo dnes odpoledne ve Valencii. Mezi dvacítkou jezdců byl také Randy de Puniet a tým LCR Honda MotoGP.

Slunné, ale větrné podmínky, provázely dnešní práci týmu LCR Honda MotoGP a jejího jezdce Randy de Punieta, kteří zahájili na okruhu ve Valencii práci na start sezony 2010. Francouz na stroji Honda RC212V pracoval na hledání optimálního nastavení stability a přilnavosti zadního kola, ale také testoval několik nových dílů. Pondělní práci končil po 61 kolech a s celkově 9. nejlepším časem v hodnotě 1:33,775. Práce bude pokračovat zítra a ve středu. Poté bude dlouhá zimní přestávka. Návrat k testování se odehraje až v únoru, kdy je naplánovaný test do malajského Sepangu.

Randy de Puniet (9. místo; nejlepší čas 1:33,775)
„Tak zaprvé jsme se snažili porozumět tomu, proč jsem včera tak bojoval s přilnavostí zadního kola, ale opravdové řešení tohoto problému jsme nenašli. Pak jsme začali pracovat na nějakých věcech pro sezonu 2010, hlavně na pérování Ohlins, nastavení kontroly trakce a nějakých dílů v brzdné soustavě. Jsem s výkonem motorky fakt spokojený, ale rád bych zlepšil stabilitu zadku stroje, což bude hlavní cíl pro zítřejší den.“


Další články sekce