KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 27. března do 2. dubna 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Rossi a Spies o SPEED Performer of the Year

Foto: Petr Štola
Rossi a Spies o SPEED Performer of the Year
15.12.2009
 

Americký televizní kanál SPEED TV nominoval závodníky na zisk ceny SPEED Performer of the Year.

Valentino Rossi a Ben Spies jsou mezi patnáctkou nominovaných závodníků, o kterých rozhodují fanoušci v anketě SPEED Performer of the Year. Tuto anketu pořádá televizní kanál SPEED TV z USA a po jejím ukončení budeme znát držitele prestižního ocenění z jezdců, kteří každoročně vynikají nad svými soupeři.

Do letošního ročníků byli vedle Rossiho a Spiese nominování například geniální motokrosař James Stewart, famózní vítěz Nascar Sprint Cup Jimmie Johnson, který tento šampionát, jenž při každém závodě sleduje živě na 200 tisíc diváků vyhrál počtvrté v řadě, dále piloti Formule 1 Jenson Button a Sebastian Vettel, či Dario Franchitti a Scott Dixon z americké formulové série IndyCar.

Pokud máte zájem hlasovat v této anketě, můžete tak učinit na stránkách www.speedperformanceawards.com kde můžete hlasovat v mnoha různých odvětví ankety SPEED Performer of the Year (celkem 9 sekcí). Ke každému hlasu si můžete prohlédnout krátké video a věřte, že například hlasování o „nejhezčí“ havárii je velmi luxusní podívaná. Hlasovat můžete bez jakéhokoliv přihlášení, jen stačí ve vybrané sekci kliknout na tlačítko „Click to vote“ a tím označit svého favorita.

Jen připomínám, že i tento portál má svou anketu o nejlepšího motocyklového závodníka roku 2009. Pokud v ní chcete dát svému oblíbenému jezdci hlas, můžete tak učinit dle instrukcí, které naleznete Z D E ........


Další články sekce