KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 6. února do 12. února 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Rossi se setkal s indickým tiskem

Foto: Yamaha
Rossi se setkal s indickým tiskem
10.01.2010
 

Valentino Rossi pokračoval ve své návštěvě Indie svým druhým a zároveň posledním dnem.

Valentino strávil druhý den v indickém hlavním městě New Delhi účastí na tiskové konferenci a diskusí se zástupci médií. Rossiho při těchto meetingách doprovázel Masao Furusawa, šéf vývoje motorů v továrně Yamaha. Setkání se účastnilo přes 300 místních novinářů a zástupců prodejců motocyklů Yamaha.

 

 Na konci dne se Rossi setkal s místní filmovou hvězdou Johnem Abrahamem, po setkání se devítinásobný Mistr světa odebral na hotel sbalit věci a poté na letiště, ze kterého večer odletěl domů do Evropy.

 „Byla to moje vůbec první návštěva Indie a jsem ohromen krásou této země,“ říkal Rossi na závěr dne. „Jen je škoda, že jsem neměl hodně času na prohlídku města. Doufám, že se sem brzo vrátím a budu mít víc času na návštěvu země. Yamaha zde udělal obrovskou práci. Její aktivity jsou na místním trhu hodně vidět. Zdejší modely nových YZF-R15 a FZ16, což jsou repliky modelů R1 a Fazer, jsou rozhodně pro charakter místního trhu to nejlepší. Doslova mě ohromila zdejší doprava, takové obrovské množství motorek a aut ve dne i v noci, je až šokující. Jsem rád, že jsem se setkal s Johnem Abrahamem. Už jsem se s ním před lety setkal na závodech, bylo tedy dobré vidět se s ním v jeho zemi, kde je nesmírně populární. Nyní letím domů, ale tahle cesta se mi líbila. Jsem rád, že zde v Indii mám tolik fanoušků. Doufám, že někdy budeme mít šanci zde závodit.“

 

 

 


Další články sekce