KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 5. června do 11. června 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Sete v Mugellu (3)

Text: Jiří Mikšík, Foto: Ducati
19.06.2008
 

Třídenní testování v Mugellu skončilo a ukázalo se , že Sete Gibernau je ve výborné kondici a může v podstatě hned naskočit do závodů Grand Prix.

Třetí a poslední den testů v Mugellu pro Vittoriana Guareschiho a Sete Gibernaua se zakončil za perfektního počasí. Španělský jezdec objel celkem 50 kol a jeho nejrychlejší kolo mělo hodnotu 1'51.7.

"Ačkoliv měl Sete dlouhou přestávku, dokázal se okamžitě vžít do role testovacího jezdce a jezdil tak fantasticky, že normálně musí okamžitě dostat smlouvu....!, řekl Filippo Preziosi - závodní ředitel Ducati.

 A samotný Sete Gibernau komentoval tři dny testování následovně: "Byl to od Ducati překrásný dárek, nechat mě testovat motocykl MotoGP. Tak jsem mohl z "první ruky" opět poznat, co to je za tvrdý job. Nyní pojedu na pár dní domů a a musím přemýšlet, co dál... Jak se vlastně cítím, a společně s Ducati se rozhodnout, jestli dále testovat...".

A jen pro zajímavost Marco Melandri zajel při nedávné Grand Prix Itálie ve volném trénku, tedy bez kvalifikačních gum, nejlepší čas za 1'52.419.

 

 


Další články sekce