KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 27. března do 2. dubna 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Silné stroje přijedou do Olympie

Tisková zpráva Agentury Forsage
Silné stroje přijedou do Olympie
03.04.2008
 

První a druhý dubnový týden budou v brněnském nákupním a zábavním centru Olympia patřit motocyklům. V pátek 4. dubna tady startuje druhý ročník Olympia Motoshow 2008 a velkolepá přehlídka silných strojů.

V průběhu dvou týdnů, až do neděle 13. dubna, na návštěvníky v pasážích nákupního a zábavního centra Olympia Brno čekají nablýskané stroje, silné motory a rychlá kola. Olympia již podruhé připravila výstavu, která představí více než stovku motocyklů – své stánky budou mít v pasážích legendární značky jako Harley-Davidson, Yamaha, Honda, Ducati, KTM či BMW nebo minibiky. Návštěvníci se mohou těšit na atraktivní přestavby motocyklů Ing. Pavla Brídy z opavského Motoscootu a výstavu mapující 45 let činnosti dnes již téměř kultovního Harley-Davidson Clubu Brno.

 

Výstavu s vůní spáleného benzinu zahájí 4. dubna autogramiáda jezdce Karla Abraháma ml., pro podpis si jeho fanoušci mohou přijít od 17 do 18 hodin ke stánku Automotodromu u centrálního kurtu.

 

Hned další den, v sobotu 5. dubna startuje ve 13 hodin Streetfighter´s Day. Před hlavním vchodem do centra diváci uvidí motocyklové exhibice, při nichž se doslova tají dech. Jezdci Mirek Lisý, Milan Rozsypal a Zdeněk Průdek budou až do 17 hodin předvádět to, co by milovníci motorek zkoušet snad ani neměli – jízdu na řidítkách a jiné kaskadérské kousky. Po jejich vystoupení bude následovat koncert kapely ZZ Top Revival, hudby, která k motocyklům patří stejně neodmyslitelně jako rychlá jízda.

 

Další sobota 12. dubna bude zasvěcena oblíbeným superbikům. Superbike´s Day začne ve 14 hodin v Café D´Eiffel autogramiádou Jakuba Smrže, účastníka mistrovství světa superbiků, a jeho bratra Matěje. Na parkovišti před Olympií zaparkují svůj kamion, kde budou fanoušci moci soutěžit v disciplínách testujících jejich zručnost – například ve výměně pneumatik na čas.

 

Po celou dobu Olympia Motoshow 2008 bude pro návštěvníky připravena soutěž o skútr Peugeot Vivacity, anketní lístky najdou na stánku agentury Forsage a Infostánku uvnitř centra Olympia.

 

„Většinu akcí, které v Olympii pořádáme, oceňují spíše ženy nebo děti, příkladem může být nedávný Brněnský módní víkend či výstava trpaslíků. Tentokrát si přijdou na své především muži a motorky již mají v Olympii svoji tradici,“ komentuje akci Aleš Navrátil, obchodní a marketingový ředitel brněnské Olympie.

 

 


Další články sekce