KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 6. února do 12. února 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Simoncelli jde na to!

Foto: Gilera
Simoncelli jde na to!
23.09.2009
 

Marco Simonceli se rozhodl v Imole pojede!

„Domenica prossima sarò in pista a Imola per correre nella Superbike con la Aprilia RSV-4,“ to jsou slova Marca Simoncelliho, která ve volném překladu znamenají – V NEDĚLI POJEDU V IMOLE SUPERBIKE S APRILII RSV4.

Marco Simoncelli se tedy dnes po testu v Mugellu rozhodl, že závod Mistrovství světa v italské Imole pojede. „Během dvou dní testování v Mugelu jsem si zvykal na motorku, která je nyní daleko lepší, než ta, se kterou jsem jezdil ve Valencii. Pracovali jsme s týmem na nastavení dobrého set-upu, což do Imoly bude důležité. Chtěl bych za tuto příležitost poděkovat Aprilii, ale bude to pro mě velký krok do neznáma. Jsem si jist, že to bude hodně obtížné, protože úroveň jezdců v superbike je opravdu velká, ale udělám vše pro dobrý výsledek.“

Výkony Simoncelliho při dnešním testu v Mugellu sledoval i Max Biaggi, který poté prohlásil, že je velmi rád, že se Marco rozhodl startovat i Imole. „I když je to jen pro Imolu, jsem rád, že Marco bude na naší straně, bude to správná zábava,“ říkal Max Biaggi.

Server Moto-Racing.cz bude v Imole přítomen a tak se již dnes můžete těšit na fotografie a komentáře z 12. závodu WSBK.


Další články sekce