KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 14. září do 20. září 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Startovní listina pro ME v Albacete

Foto: Petr Štola
Startovní listina pro ME v Albacete
15.10.2009
 

I v letošním roce se šampionát starého kontinentu jede na jediný závod a i v letošním roce uvidíme v Albacete české jezdce.

Do závodu, který se bude konat 1. listopadu 2009 ve španělském Albacete, se opět kvalifikovali nejlepší čtyři jezdci vybraných národních šampionátů (Německo, Itálie, Británie, Francie, Španělsko, Holandsko) a čtveřice nejlepších ze Skandinávského šampionátu, šampionátu Alpe Adria a Mistrovství Východní Evropy (zde však bez třídy 125cc, která se v této sérii nejezdí). Kromě Británie, která končila svůj šampionát až o uplynulém víkendu a jména svých nejlepších zatím nedodala (může se stát, že někdo z první čtyřky start odmítne a pak následuje náhradník), jsou již známé všechny ostatní jména startujících, která budou ještě doplněná o jezdce startující na divokou kartu. V závodech tříd 125 GP, Supersport a Superstock 1000, se utkají:

GP 125cc:
Cyril Carrillo, F (Mistrovství Francie)
Ornella Ongaro, F (Mistrovství Francie)
Gregory Di Carlo, F (Mistrovství Francie)
Jimmy Petit, F (Mistrovství Francie)
Michael van der Mark, NL (Mistrovství Holandska)
Kevin Valk, NL (Mistrovství Holandska)
Roy Pouw, NL (Mistrovství Holandska)
Alexander Kristiansson, S (Mistrovství Holandska)
Erno Kostano, FIN (Mistrovství Skandinávie)
Henning Flathaug, N (Mistrovství Skandinávie)
Joakim Gulliksen, N (Mistrovství Skandinávie)
Eric Lindroth, S (Mistrovství Skandinávie)
Ivan Visak, HR (Mistrovství Alpe Adria)
Michal Prášek, CZ (Mistrovství Alpe Adria)
Tomáš Vavrouš, CZ (Mistrovství Alpe Adria)
Nicholas Marturiello, I (Mistrovství Alpe Adria)
Marcel Schrötter, D (Mistrovství Německa)
Marvin Fritz, D (Mistrovství Německa)
Karel Pešek, CZ (Mistrovství Německa)
Luca Grünwald, D (Mistrovství Německa)
Alberto Moncayo Bernal, E (Mistrovství Španělska)
Maverick Ruiz Viñales, E (Mistrovství Španělska)
Miguel Oliveira falcko, P (Mistrovství Španělska)
Isaac Viñales Mares, E (Mistrovství Španělska)
Riccardo Moretti, I (Mistrovství Itálie)
Alessandro Tonucci, I (Mistrovství Itálie)
Luigi Morciano, I (Mistrovství Itálie)
Jakub Kornfeil, CZ (Mistrovství Itálie)
+ 4 jezdci z Mistrovství Británie a 4 jezdci na divokou kartu

Supersport:
Mathieu Gines, F (Mistrovství Francie)
Olivier Four, F (Mistrovství Francie)
Gregory Leblanc, F (Mistrovství Francie)
Fréderic Moreira, F (Mistrovství Francie)
Roy ten Napel, NL (Mistrovství Holandska)
Marcel van Nieuwenhuiz, NL (Mistrovství Holandska)
Swen Ahnendorp, B (Mistrovství Holandska)
Ronald ter Braake, NL (Mistrovství Holandska)
Nicklas Cajback, S (Mistrovství Skandinávie)
Alexander Lundh, S (Mistrovství Skandinávie)
Christer anderson, S (Mistrovství Skandinávie)
Daniel Kubberöd, N (Mistrovství Skandinávie)
Bostjan Pinta, SLO (Mistrovství Alpe Adria)
Jaroslav Černy, SK (Mistrovství Alpe Adria)
Daniel Bukowski, PL (Mistrovství Alpe Adria)
Thomas Berghammer, A (Mistrovství Alpe Adria)
Ionel Pascota, RO (Mistrovství Východní Evropy)
Svetlin Ivanov, BG (Mistrovství Východní Evropy)
Baris Tok, TR (Mistrovství Východní Evropy)
Catalin Cazacu, RO (Mistrovství Východní Evropy)
Sascha Hommel, D (Mistrovství Německa)
Sevastien Diss, F (Mistrovství Německa)
Pascal Eckhardt, D (Mistrovství Německa)
Christian Kellner, D (Mistrovství Německa)
Kev Coghlan, GB (Mistrovství Španělska)
Angel Rodriguez Campillo, E (Mistrovství Španělska)
Ivan Moreno Navas, E (Mistrovství Španělska)
Roman Ramos almaro, E (Mistrovství Španělska)
Michele Pirro, I (Mistrovství Itálie)
Alessio Velini, I (Mistrovství Itálie)
Cristiano Migliorati, I (Mistrovství Itálie)
Franco Battaini, I (Mistrovství Itálie)
+ 4 jezdci z Mistrovství Británie a 4 jezdci na divokou kartu

Superstock 1000:
Sebastien Gilbert, F (Mistrovství Francie)
Vincent Philippe, F (Mistrovství Francie)
Freddy Foray, F (Mistrovství Francie)
Guillaume Dietrich, F (Mistrovství Francie)
Gareth Jones, NL (Mistrovství Holandska)
Raymond Schouten, NL (Mistrovství Holandska)
Bob Withag, NL (Mistrovství Holandska)
Sepp Vermonden, NL (Mistrovství Holandska)
Markus Neuvonen, FIN (Mistrovství Skandinávie)
Alex T. Schacht. DK (Mistrovství Skandinávie)
Reko Nieminen, FIN (Mistrovství Skandinávie)
Fredrik Karlsen, N (Mistrovství Skandinávie)
Marko Jerman, SLO (Mistrovství Alpe Adria)
Fabrizio Pellizzon, I (Mistrovství Alpe Adria)
Michal Filla, CZ (Mistrovství Alpe Adria)
Tomáš Mikšovský, CZ (Mistrovství Alpe Adria)
Martin Choy, BG (Mistrovství Východní Evropy)
Kalin Kulev, BG (Mistrovství Východní Evropy)
Dragoslav Perisic, SRB (Mistrovství Východní Evropy)
Haralampos Paraskevopoulos, GR (Mistrovství Východní Evropy)
Jörg Teuchert, D (Mistrovství Německa)
Stefan Nebel, D (Mistrovství Německa)
Werner Daemen, B (Mistrovství Německa)
Gabor Rizmayer, H (Mistrovství Německa)
Gomez Morales Gomez, E (Mistrovství Španělska)
Bernat Martinez Mas, E (Mistrovství Španělska)
Ivan Silva Alberola, E (Mistrovství Španělska)
Kenny Notes, USA (Mistrovství Španělska)
Stefano Cipriani, I (Mistrovství Itálie)
Danilo Petrucci, I (Mistrovství Itálie)
Domenico Colucci, I (Mistrovství Itálie)
Michele Magnoni, I (Mistrovství Itálie)
+ 4 jezdci z Mistrovství Británie a 4 jezdci na divokou kartu


Další články sekce