KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 21. listopadu do 27. listopadu 2022.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Startuje Czech Indoor Trial 2008

Text: Petr Štola
Startuje Czech Indoor Trial 2008
05.03.2008
 

Již v pátek a v sobotu proběhne letošní Czech Indoor Trial, na pražském Výstavišti se v rámci výstavy Motocykl 2008 budou konat dva závody v halovém trialu.

Zahájení trialové sezóny proběhne tento pátek a sobotu na pražském výstavišti v Holešovicích, kde v rámci každoroční motocyklové výstavy proběhnou dva halové závody. O titul Mistra ČR budou bojovat všichni naši nejlepší trialisté, své přihlášky již potvrdili obhájce titulu Martin Křoustek (Beta), Pavel Balaš (Gas Gas), Jiří Svoboda (Beta), Lukáš Petráček (Montesa), Roman Körber (Gas Gas), či Jiří Fikejz (Sherco). Ohlášená je i návštěva zahraničních borců, v tomto případě ze Slovenska.

 

Program dvou závodů (v pátek a v sobotu) začne vždy ve 13:00 hodin, kdy jsou plánované kvalifikační jízdy na trati se šesti sekcemi (dvoukolově). Finále, do kterého postoupí čtyři nejlepší z kvalifikace, je naplánovaná na 15:00 hodin.

 

V sobotních dopoledních hodinách navíc proběhne již 4. ročník Poháru Incheba a ČMN, což je volný trialový závod pro juniory do 15 let a seniory nad 15 let, vyjma jezdců startujících v odpoledním MČR Indoor Trial.

 

 

Další články sekce