KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 22. února do 28. února 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Supermoto Grand Prix Berloni Adriatico

Foto: Youthstream
Supermoto Grand Prix Berloni Adriatico
29.10.2009
 

Světový šampionát supermoto pokračoval předposledním závodem, nejlepší motardisté Evropy se sešli v italském Pesaru, kde se jela Grand Prix Berloni Adriatico.

Supermoto Grand Prix Berloni Adriatico – Pesaro (ITA)
S1 – 1. závod:
  1.- Ivan Lazzarini (ITA-Honda) 17 kol / 20:36,797
  2.- Thomas Chareyre (FRA-Husqvarna) +4,272
  3.- Thierry van den Bosch (FRA-TM) +9,238
  4.- Eddy Seel (BEL-Suzuki) +11,540
  5.- Massimo Verderosa (ITA-Honda) +16,844
  6.- Massimo Beltrami (ITA-Aprilia) +25,144
  7.- Christian Ravaglia (ITA-Aprilia) +32,506
  8.- Mauno Hermunen (FIN-Husqvarna) +33,556
  9.- Matthew Winsstanley (GBR-Husqvarna) +36,124
10.- Giovanni Bussei (ITA-Honda) +37,646

S1 – 2. závod:
  1.- Ivan Lazzarini (ITA-Honda) 17 kol / 20:31,629
  2.- Thomas Chareyre (FRA-Husqvarna) +0,705
  3.- Thierry van den Bosch (FRA-TM) +19,737
  4.- Eddy Seel (BEL-Suzuki) +20,044
  5.- Christian Ravaglia (ITA-Aprilia) +25,448
  6.- Massimo Verderosa (ITA-Honda) +26,403
  7.- Mauno Hermunen (FIN-Husqvarna) +31,612
  8.- Massimo Beltrami (ITA-Aprilia) +40,615
  9.- Matthew Winsstanley (GBR-Husqvarna) +44,081
10.- Giovanni Bussei (ITA-Honda) +46,414

S1 – průběžné pořadí:
  1.- Thierry van den Bosch (FRA-TM) 232 bodů
  2.- Ivan Lazzarini (ITA-Honda) 213
  3.- Thomas Chareyre (FRA-Husqvarna) 211
  4.- Mauno Hermunen (FIN-Husqvarna) 201
  5.- Eddy Seel (BEL-Suzuki) 172
  6.- Giovanni Bussei (ITA-Honda) 136
  7.- Alex Serafini (ITA-TM) 106
  8.- Matthew Winsstanley (GBR-Husqvarna) 105
  9.- Christian Ravaglia (ITA-Aprilia) 87
10.- Massimo Beltrami (ITA-Aprilia) 86

S2 – 1. závod:
  1.- Adrian Chareyre (FRA-Husqvarna) 17 kol / 20:43,272
  2.- Gerald Delepine (BEL-Husqvarna) +17,854
  3.- Paolo Gaspardone (BUL-Honda) +20,391
  4.- Edgardo Borella (ITA-KTM) +30,379
  5.- Mark Burkhard (USA-KTM) +31,795
  6. Alessandro Tognaccini (ITA-Aprilia) +49,632
  7.- Fabrizio Bartolini (ITA-Husqvarna) +50,432
  8.- Lionel Deridder (BEL-KTM) +50,906
  9.- Andrea Occhini (ITA-TM) +57,634
10.- Ales Hlad (BUL-Aprilia) -1 kolo

S2 – 2. závod:
  1.- Davide Gozzini (ITA-TM) 17 kol / 20:44,194
  2.- Adrian Chareyre (FRA-Husqvarna) +6,160
  3.- Gerald Delepine (BEL-Husqvarna) +8,036
  4.- Andrea Occhini (ITA-TM) +14,427
  5.- Mark Burkhard (USA-KTM) +33,273
  6.- Lionel Deridder (BEL-KTM) +38,297
  7.- Fabrizio Bartolini (ITA-Husqvarna) +39,731
  8.- Edgardo Borella (ITA-KTM) +43,360
  9.- Ales Hlad (BUL-Aprilia) -1 kolo
10. Alessandro Tognaccini (ITA-Aprilia) -1 kolo

S2 – průběžné pořadí:
  1.- Adrian Chareyre (FRA-Husqvarna) 262 bodů
  2.- Gerald Delepine (BEL-Husqvarna) 216
  3.- Davide Gozzini (ITA-TM) 213
  4.- Paolo Gaspardone (BUL-Honda) 173
  5.- Edgardo Borella (ITA-KTM) 161
  6.- Fabrizio Bartolini (ITA-Husqvarna) 127
  7.- Ales Hlad (BUL-Aprilia) 112
  8.- Andrea Occhini (ITA-TM) 104
  9.- Lionel Deridder (BEL-KTM) 104
10.- Lorenzo Mariani (ITA-TN) 99


Další články sekce