KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 6. února do 12. února 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Supersporty v Albacete nakonec bez české účasti

Text a foto: Petr Štola
Supersporty v Albacete nakonec bez české účasti
21.10.2009
 

Přestože startovní listina závodu Mistrovství Evropy třídy Supersport, který proběhne příští víkend na španělském okruhu Albacete, obsahuje českého zástupce, divák nakonec fandit svému jezdci nebude.

Startovat v tomto závodě měl náš Igor Kaláb, jak však brněnský jezdec exkluzivně serveru www.moto-racing.cz prozradil, musel se pořadatelům ze zdravotních důvodů omluvit. Do Albacete tak tým IVRacing jede pouze s Michalem Fillou a Viktorem Nossem.

„Po pádu na Hungaroringu mám problémy s krční páteří,“ prozrazuje Igor Kaláb. „Do Albacete nakonec nejedu. Již při posledním závodě Alpe Adrie v Poznani jsem jel pod prášky na bolest, ale naplno se to projevilo dva týdny po startu v Polsku. V současné době chodím na rehabilitace a lékař mi nedoporučil start v Albacete. Je to zatím podle něj moc brzo na plné zatížení. Rozhodl jsem se tedy letošní sezonu definitivně ukončit a věnuji se svému zdraví, abych byl na další rok plně připraven. Samozřejmě, že mě celá situace mrzí, ve Španělsku bude skvělá konkurence a já se na závod hodně těšil. Přeji hodně štěstí a mnoho úspěchů nejen členům IVRacing Teamu, ale všem českým jezdcům, co v Albacete budou startovat.“


Další články sekce