KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 26. září do 2. října 2022.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Swindon blokuje Batchelora

Foto: Swindon-speeway.co.uk
09.12.2009
 

Plochodrážní klub z britského Swindonu nechce pustit Troye Batchelora, ale ani s ním nepočítá do své sestavy pro rok 2010.

Panteři z Peterborough před několika dny oznámil, že se dohodl na podmínkách smlouvy s vycházející australskou plochodrážní hvězdou Troyem Batchelorem (21 let), který se dle vyhlášení Peterboroughu stal jeho posilou pro ligovou soutěž roku 2010. Jenže celá záležitost ohledně tohoto přestupu má zřejmě zcela jiný průběh, než se na první pohled zdá. Tým ihned reagoval oficiálním prohlášením, které umístil na své internetové stránky. Jak se zdá, hlavní problém je v ceně za přestup, která není v takové výši, jakou si Swindon představoval.

„Troy byl jednou z hlavních částí plánů pro náš projekt na rok 2010, ale pak se rozhodl odejít,“ píše Swindon na svém webu. „Když se rozhodl, že s námi dál nepojede, tak byl daný na transfer listinu. Jednat jsme byli ochotni s kluby, které by přijaly naše požadavky. Od Peterboroughu jsme nedostali žádné peníze, takže jsme neakceptovali možnost jednat s jezdcem. Dokud se toto nevyřeší, Troy zůstává v našem klubu a nepojede nikde jinde. Jsme proto velmi překvapeni, že Peterborough prezentuje Troye jako svého jezdce pro rok 2010.“

Je zajímavé, že Troy Batchelor není jediným jezdcem „Robins Teamu“, který dostal nůž na krk, a který v krajním případě nebude mít kde v Británii jezdit. Nůž na krk totiž dostal i Polák Karol Zabik, který musí skončit se svými „výlety“ mimo Británii, zvláště pak své působení v polském Ostrowe.


Další články sekce