KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 29. května do 4. června 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Team Intermoto Czech odjíždí testovat

Tisková zpráva týmu Intermoto Czech
Team Intermoto Czech odjíždí testovat
14.01.2008
 

Na španělské okruhy Valencia a Almeria odjíždí v těchto dnech testovat královéhradecký motocyklový tým Intermoto Czech.

Stalo se již tradicí, že královéhradecký tým Intermoto Czech začátkem roku připravuje své motocykly na některém ze španělských okruhů. Oproti loňské sezóně, kdy jezdci týmu Mistrovství světa Supersport testovali na okruhu Cartagena, bude letos tým pánů Kubíčka a Látra připravovat své stroje Honda CBR 600RR na okruzích ve Valencii a poté v Almerii.

 

Nejprve se tým představí na okruhu Ricardo Torma v Cheste u Valencie, kde se bude první dubnový víkend konat také třetí kolo světového šampionátu. Společně s několika týmy různých národních šampionátů, ale například i s konkurenčními týmy z Mistrovství světa, jako například Yamaha Lorenzini by Leoni, či Glaner Motorcat, budou ve Valencii testovat již tuto sobotu a neděli, tedy 19. – 20. ledna 2008. Poté přijde na řadu přesun o 400 kilometrů jižněji. Okruh Almeria leží na samém jihu Španělska a výhradně s týmy Mistrovství světa Superbike a Supersport, doplněné o týmy Mistrovství Evropy Superstock, zde bude Intermoto Czech testovat ve dnech 22. – 24. ledna 2008.

K těmto testům vyrazí tým již ve svém kompletním složení pro sezónu 2008. Tedy s Matthieu Lagrivem a Williamem de Angelisem (MS Supersport), Patrikem Vostárkem (ME Superstock 600) a Michalem Drobným (FIM Superstock 1000 Cup).

 


Další články sekce