KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 20. března do 26. března 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Team Yamaha Red Bull De Carli do roku 2008

Text a foto: Yamaha Red Bull De Carli Team
Team Yamaha Red Bull De Carli do roku 2008
07.02.2008
 

Tovární tým Yamaha De Carli se dohodl s Red Bullem, který se stal generálním sponzorem týmu Mistra světa MX2 z loňské sezóny.

Po vítězství jejich druhého titulu Mistra světa uzavřel Antonio Cairoli a tým Yamaha De Carli novou dohodu s výrobcem energetických nápojů Red Bull, který je jedním ze sponzorů tohoto továrnou Yamaha podporovaného týmu již od roku 2006. Nová dohoda však staví Red Bull do pozice generálního sponzora, jenž bude zároveň zastoupen i v názvu týmu.

 

Tým Yamaha Red Bull De Carli vstoupí opět do letošního Mistrovství světa v motokrosu. I nadále bude spolupracovat s tímto týmem Mistr světa Antonio Cairoli, u něhož se předpokládá, že se výhledově představí v nejprestižnější třídě MX1. Cairoli se v této třídě představil již v loňském Doningtonu, kde ihned dokázal patřit k absolutní špičce, po druhém místě v prvním závodě nenalezl v tom druhém přemožitele. Druhým jezdcem bude další Ital Matteo Bonini, který v loňské sezóně třídy MX2 bojoval především se svým zraněním, přesto si dokázal alespoň v Británii dojet pro vavřín za třetí místo ve druhém závodě. Tým postaví i třetího jezdce, kterým bude Alessandro Lupino, juniorský motokrosový šampión třídy 85cc.

 

 

Další články sekce