KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 30. ledna do 5. února 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Tomáš Holubec na nové Yamaze

Text: Petr Štola; Foto: Archív T. Holubce
Tomáš Holubec na nové Yamaze
24.01.2008
 

Tomáš Holubec se dohodl na širší spolupráci s firmou Motocykly Mladá Boleslav, která je oficiálním dealerem motocyklů Yamaha a poprvé v kariéře pojede zcela nový motocykl YZF R6.

Jednání mezi Tomášem Holubcem a firmou Motocykly Mladá Boleslav dospělo do úspěšného konce, na jehož závěru je společná cesta v roce 2008. Tomáš Holubec a majitel firmy pan Michal Měšťan se dohodli na vzájemné spolupráci, kterou je z jezdcovi strany prezentace firmy MMB a ze strany druhé technická podpora úspěšného závodníka v jeho tažení motocyklovou sezónou tohoto roku. Tom převzal zcela nový stroj Yamaha YZF R6 modelové řady 2008, který nyní projde přestavbou do závodního speciálu pro třídu Superstock 600, ve které bude jezdec z Krkonoš obhajovat své pódiové výsledky z celkových klasifikací posledních několika sezón.

 

Tomáš Holubec:

„Již nyní mohu potvrdit, že jsem se dohodl s MMB na spolupráci v roce 2008. Ve středu dorazil na prodejnu v Mladé Boleslavi také motocykl pro mou letošní sezónu. Jedná se o zcela novou Yamahu R6 modelové řady 2008. Díky alespoň trochu příznivému počasí jsem neváhal a hned jsem s motocyklem najel prvních 250 kilometrů. Pořádně ještě nedokážu ohodnotit potenciál stroje, ale rozdíl od minulého motocyklu tam bude znatelný. V tuto chvíli se začne na motorce pracovat, abych se mohl v březnu vydat na první testování. Také bych chtěl tímto poděkovat za perfektní spolupráci s Motocykly Mladá Boleslav a především za korektní a velmi úspěšné jednání  s panem Michalem Měšťanem.“

 

Fotografie z předávání motocyklu naleznete v sekci: FOTOGALERIE

 

 


Další články sekce