KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 6. února do 12. února 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Tomáš Suchánek za jezdce z Readingu

Text: Petr Štola; foto: Reading Racers Speedway
27.12.2007
 

Další britskou zastávkou pro českého plochodrážního jezdce Tomáše Suchánka budou jezdci z Readingu.

King's Lynn Stars, Isle of Wight Islanders, Poole Pirates, Redcar Bears, Wolverhampton Wolves, Somerset Rebels, Mildanhall Fen Tigers a nyní Reading Racers. To je výčet britských týmů, ve kterých se představil, či v roce 2008 představí, náš plochodrážní jezdec Tomáš Suchánek (1984), který před Vánoci podepsal novou smlouvu s právě posledně jmenovaným týmem, jenž ho postaví do své formace pro druhou nejprestižnější britskou soutěž Premier League.„Tom je dalším jezdcem, jímž jsem vzrušený,“ říká promotér klubu pan Malcom Holloway.

 

„Minulý rok patřil k jeho nejlepším v Británii. Jeho angažování nám dává skvělou šanci uspět. Raději, než mít tři špičkové jezdce a zbytek týmu průměrný, mám nyní dva vynikající jezdce a pět dalších, kteří dokáží pro tým získat hodně potřebných výsledků.

 

Tomáš Suchánek dosáhl v poslední sezóně s týmem Mildanhall Fen Tigers na solidní průměr 6,32, když se postavil k 23 ligovým závodům. Jeho kombinovaný výsledek započítaný i s týmem Somerset Rebels je průměr 5,14, což bude také výchozí hodnota pro Tomáše Suchánka do sezóny 2008.

Další články sekce